Kolekcja Possi. Fot. Black Red White

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Kolekcja Possi. Fot. Black Red White
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
04 lut 2017 11:34

Meble do salonu: praktyczne szafki do powieszenia

Witryny, szafki i półki wiszące wspaniale ozdabiają wnętrza naszych mieszkań. W pokoju dziennym, salonie, jadalni czy gabinecie - wszędzie znajdą swoje miejsce.

Funkcjonalne i różnorodne, o pięknych formach, interesującej kolorystyce oraz ciekawych zestawieniach materiałowych, znakomicie podkreślają niepowtarzalny charakter kolekcji królującej w pomieszczeniu.

Nowoczesna ceramika i eleganckie zastawy stołowe dzięki uroczym witrynom i witrynkom zyskują odpowiednią oprawę. Poziome lub pionowe w połączeniu ze szkłem Antisol oraz z zastosowanym systemem LED w subtelny sposób prezentują to, co zostało w nich ukryte. Obok dekoracyjnych witryn w kolekcjach mebli wiszących znajdziemy różnej wielkości półki. To na nich będą ładnie wyglądać niewielkie gadżety, które pragniemy mieć zawsze pod ręką, fotografie bliskich i ulubione lektury. W zestawie mebli do powieszenia nie może zabraknąć niezwykle praktycznych szafek, w których umieścimy wszystko, co potrzebne w salonie, jadalni lub sypialni, a co niekoniecznie chcielibyśmy eksponować.

Witryny, półki i szafki to także idealne rozwiązanie do mieszkań o niewielkiej powierzchni. Oszczędzają cenne miejsce, doskonale zdobiąc poszczególne pomieszczenia. Proste lub finezyjne kształty oraz naturalne barwy na przykład dębu, orzecha lub wenge wprowadzają przytulne ciepło i wraz z zawartością świetnie ożywiają wnętrza.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH