Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Meblościanka Franko marki Fadome w kolorze Sosna + Sangha. Sprawdzi się zwłaszcza w klasycyzujących aranżacjach. Cena: 1.249 zł. Fot. Fadome.

Meblościanka Franko marki Fadome w kolorze Sosna + Sangha. Sprawdzi się zwłaszcza w klasycyzujących aranżacjach. Cena: 1.249 zł. Fot. Fadome.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 05 lis 2014 12:24 (aktualizacja: 06 lis 2014 14:26)

Meble do salonu w dobrej cenie: oferta polskich sklepów

Komoda, przeszklona witryna, szafka RTV to meble, które znajdują się w prawie w każdym salonie. Zobaczcie, co w przystępnej cenie, oferują polskie sklepy.

Salon jest bez wątpienia najbardziej reprezentacyjną częścią mieszkania. Do niego zapraszamy swoich gości, w części jadalnianej organizujemy uroczyste obiady z rodziną i przyjaciółmi, świętujemy ważne wydarzenia czy po prostu odpoczywamy. Warto zadbać o to, aby salon był przytulny i funkcjonalnie urządzony.

Polskie sklepy oferują szeroką gamę mebli do pokoju dziennego o różnych wymiarach, kształtach oraz przeznaczeniu. Tak ogromny wybór asortymentu pozwala na zaaranżowanie pokoju dziennego w dowolnym, wybranym przez siebie stylu za całkiem nieduże pieniądze. Przekonajcie się sami oglądając naszą galerię.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA