Kolekcja Mitodi do pokoju dziennego. Fot. Black Red White

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Kolekcja Mitodi do pokoju dziennego. Fot. Black Red White
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
01 sie 2017 08:09

Meble do salonu - zobacz nowe kolekcje w stylu minimalistycznym

Proste ponadczasowe formy, spokojne i stonowane kolory, nieoczywisty styl i rozwiązania, których dotąd nie było. Przedstawiamy kolekcje mebli minimalistycznych.

Jak mieszkają Polacy, czego potrzebują i jaki jest ich styl? Na te pytania odpowiadali ankietowani zleconym przez Black Red White badaniu „Meble w polskich domach” przeprowadzonym na reprezentatywnej próbie 1000 Polaków. Zdecydowana większość z nich, czyli aż 47 proc. stwierdziło, że najlepiej czułoby się w mieszkaniu urządzonym w czystym stylu minimalistycznym, 39 proc. wskazało w drugiej kolejności na styl minimalistyczny ciepły, a 28 proc. na styl skandynawski współczesny. Proste formy i stonowany wystrój okazały się najlepiej odzwierciedlać gusta i upodobania ankietowanych, którzy cenią sobie wnętrza urządzone w wersji „light”. Żeby jeszcze dokładniej zbadać i przeanalizować potrzeby Polaków odbyliśmy również 100 wizyt w ich domach i mieszkaniach, przeanalizowaliśmy wnętrzarskie trendy i przeprowadziliśmy rozmowy z projektantami wnętrz. Wyniki tych działań stały się bazą i inspiracją do stworzenia kolekcji mebli minimalistycznych.

Telewizor w szafie, kwiatki w komodzie i regał zamiast ściany? Nic trudnego. Z nową kolekcją mebli minimalistycznych można stworzyć elastyczną przestrzeń, która w pełni dopasuje się do potrzeb całej rodziny. Ażurowe dwustronne regały, szafka RTV, nowoczesne panele, komody modułowe, regały z kolorowymi insertami, blaty z wnękami na kwiaty, komfortowe sofy, a także unikalne zestawy biurek w rozmiarach od XS do XXL to jedynie przedsmak wszystkich możliwości oferowanych przez te długo oczekiwane nowości.

Wyjątkowe nowości promowane pod hasłem „Piękno jest proste” - Modai, Moko, Muro i Mitoda, a także autorska seria komfortowych sof - powstały w oparciu o szereg badań konsumenckich oraz wnikliwą analizę gustów, potrzeb i oczekiwań Polaków.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH