System modułowy Avila od Black Red White, meble w kolorze biały wysoki połysk, podświetlane szklane półki w witrynach. Fot. Black Red White.

Zobacz galerię [18 zdjęć]

System modułowy Avila od Black Red White, meble w kolorze biały wysoki połysk, podświetlane szklane półki w witrynach. Fot. Black Red White.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
16 marz 2014 05:51

Meble na ścianę telewizyjną: pomysły ze sklepów, dużo zdjęć

Jak zaaranżować ścianę z telewizorem? Popularnym pomysłem są współczesne meblościanki czy systemy modułowe. Zobaczcie propozycje z polskich sklepów na aranżację ściany z telewizirem.

Ściana telewizyjna to zwykle główna ściana w naszym pokoju dziennym, ważne, więc aby jej aranżacja była efektowna i estetyczna. Do dyspozycji mamy wiele różnych rodzajów mebli - meblościanki, systemy modułowe czy też meble zestawiane pojedynczo, niskie lub wysokie komody, półki, kredensy, tradycyjne szafki rtv - pomysłów jest więc naprawdę wiele. 

Ważne abyśmy zadbali nie tylko o estetyczną stronę aranżacji ściany z telewizorem, ale także o jej funkcjonalność. Meble na ścianę telewizyjną powinny być tak ustawione i w taki sposób zestawione z kanapami, aby pomiędzy nimi nie znalazł się ciąg komunikacyjny. Krótko mówiąc - ważne aby nikt nie paradował nam przed nosem, kiedy oglądamy telewizję. To prosta zasada, której jednak często się niestety nie przestrzega.

Istotne także, aby tak zaaranżować ścianę z telewizorem, żebyśmy nie uzyskali efektu "ołtarza" - telewizor zdecydowanie nie powinien być centralnym, naważniejszym elementem w naszym salonie. Co powinno się znaleźć za telewizorem? Możliwości mamy wiele, należy jednak pamiętać, aby nie narażać wzroku na dodatkowe bodźce - raczej unikajmy więc bogatych wzorów, zdobień, intensywnych kolorów w okolicy telewizora.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH