Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Oryginalna meblościanka i jasne wypoczynki wyróżniają się na tle ścian w kolorze drewna, tworząc ciepłą, elegancką aranżację. Fot. Caroti.

Oryginalna meblościanka i jasne wypoczynki wyróżniają się na tle ścian w kolorze drewna, tworząc ciepłą, elegancką aranżację. Fot. Caroti.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 16 cze 2014 12:24 (aktualizacja: 18 cze 2014 07:31)

Meble w klasycznym stylu: jasne kolory, ciekawe wzory

Chcesz mieć gwarancję ponadczasowego wystroju? Urządź salon w nieprzemijającym stylu klasycznym. Dzisiaj prezentujemy odpowiednie do takiej aranżacji meble w jasnym kolorze.

Coraz silniej obalany jest stereotyp, że stylowe meble w klasycznym stylu przeznaczone są  tylko dla ludzi w średnim wieku. Bogactwo różnorodnych ofert producentów mebli sprawia, że także młodsi właściciele domów czy mieszkań ulegają urokowi stylowych mebli. Oni też częściej decydują się na meble w innych niż naturalna barwa drewna kolorach.

W salonie urządzonym wg kanonów klasycyzmu dominują antyki lub meble i dodatki na nie stylizowane. Nierzadko pojawiają się złocone i srebrzone elementy dekoracyjne, jak również eleganckie dywany, zasłony i firany. Efekt dopełnia oświetlenie.  Kryształowe żyrandole czy mosiężne lampy z atłasowymi kloszami dają poczucie komfortu, luksusu i harmonii.

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA