Kolekcja Claro to minimalizm i funkcjonalność w jasnym, przyjaznym wydaniu. Wykonane z płyty laminowanej w kolorze dąb Nova. Fot. Meble Wójcik.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Kolekcja Claro to minimalizm i funkcjonalność w jasnym, przyjaznym wydaniu. Wykonane z płyty laminowanej w kolorze dąb Nova. Fot. Meble Wójcik.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
17 marz 2015 16:00

Meble w kolorze drewna. 12 modnych kolekcji

Meble w jasnym kolorze drewna to hit roku 2015. Zobaczcie 12 kolekcji od 12 różnych producentów, które znajdziecie w sklepach.

Ponadczasowy styl i wyjątkowa kompozycja mebli drewnianych wzbudzi podziw każdego, kto pragnie podkreślić swoją indywidualność i zmienić dotychczasowy wizerunek swojego wnętrza.

Drewno od wieków cieszy się niesłabnąca popularnością. Jego naturalne piękno zachwyca, a niezwykła trwałość pozwala cieszyć się wykonanymi z niego rzeczami przez lata. Dodatkowo drewno pięknie się starzeje. Niepowtarzalny urok mebli drewnianych podkreśla ich usłojenie, które coraz chętniej eksponujemy w naszych salonach.

Wszystkie walory drewna doskonale znają producenci mebli dedykowanych do przestrzeni dziennych, a ponieważ ich naturalny dekor wraca także do naszych łask, oferta mebli drewnianych stale się powiększa. W tym roku największą popularnością będą cieszyć się meble w jasnych odcieniach drewna. Świadczą o tym zarówno światowe trendy nawiązujące do idei designu inspirowanego naturą, jak i najnowsza oferta liderów produkcji mebli.

Dostosowane do wymagań rynku, a przede wszystkim potrzeb konsumentów meble z dekorem drewna dostępne są zarówno jako lite elementy drewniane - lakierowane bądź olejowane, ale też pod postacią forniru - naturalnej okleiny eksponującej usłojenie i barwę danego drewna. W jasnym wybarwieniu pozwalają zbudować we wnętrzu przytulną atmosferę, nie pozbawiając go jednak wytwornej elegancji.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH