Zestaw Infiniti. Fot. LivingRoom

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Zestaw Infiniti. Fot. LivingRoom
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
15 gru 2017 11:06

Meble wypoczynkowe - 15 pomysłów do salonu

Strefa wypoczynku to serce salonu. Tutaj celebrujemy chwile z rodziną lub te tylko dla siebie. Sofa, narożnik czy fotele tapicerowane miłą w dotyku tkaniną w modnych kolorach zadbają o przytulną atmosferę w chłodne wieczory.

Najnowsze propozycje producentów mebli tapicerowanych zaskakują nie tylko ciekawy designem i odważnymi kolorami, ale także jakością tkanin obiciowych. Nie musimy już rezygnować z zakupu kanapy w jasnym kolorze z obawy o plamy, zabrudzenia, czy zniszczenie obicia przez domowe zwierzęta. Nowoczesne tkaniny tapicerskie są bowiem odporne na zaplamienia i łatwe do czyszczenia.

Dzięki zastosowaniu do ich wykończenia nowoczesnych technologii większość typowych plam można usunąć używając jedynie czystej szmatki zwilżonej wodą. Specjalne warstwa ochronna zapobiega wnikaniu plam i brudu w głąb tkaniny. Z kolei tkaniny tapicerskie odporne na zaciągnięcia spowodowane np. pazurkami zwierząt wyróżnia specjalny splot. Dzięki temu wszelkie ślady takie jak zaciągnięcia i zarysowania są niewidoczne na fakturze materiału.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Marta, 2017-12-23 11:29:42

    Ja się zakochałam w zestawie wypoczynkowym Duka na mebel-partner. Jest tam taka piękna kanapa i do niej fotel. I to jeszcze w kolorze pudrowego różu <3

POLECAMY W SERWISACH