Meble wypoczynkowe do salonu. Kolekcja Napp. Fot. Wajnert Meble

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Meble wypoczynkowe do salonu. Kolekcja Napp. Fot. Wajnert Meble
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
25 kwi 2017 14:28

Meble wypoczynkowe: jak wybrać idealne?

Domowa przestrzeń ma w najwyższym stopniu służyć naszym codziennym zwyczajom, a na dodatek „po godzinach” zamieniać się w enklawę relaksu. W ogromnej mierze decydują o tym meble wypoczynkowe.

Wiadomo, że domowemu odpoczynkowi sprzyjają dobrze urządzone wnętrza. Często dopiero w praktyce okazuje się, czy nasza przestrzeń została zaaranżowana zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Dlatego po odświeżeniu wnętrza lub jego remoncie zdarza nam się poukładać jego wyposażenie na nowo. A to dlatego, że domowa przestrzeń ma w najwyższym stopniu służyć naszym codziennym zwyczajom, a na dodatek „po godzinach” zamieniać się w enklawę relaksu. W ogromnej mierze decydują o tym meble wypoczynkowe.

Dzisiejsze tempo życia sprawia, że oczekiwania wobec domu rosną. Ma być urządzony nie tylko zgodnie z naszym gustem, ale również wyjątkowo wygodny. 

Kolekcja Salsa

Wybór mebla wypoczynkowego rozpoczynamy od oglądania odpowiadających nam modeli. Salsa to nowoczesna kolekcja, w której zastosowano oryginalne połączenie boku z nogą, której kolor można wybrać aż z 10 różnych odcieni drewna. To rozwiązanie wzornicze dodaje modelowi Salsa dynamizmu i dlatego też kolekcji nadano imię popularnego na całym świecie tańca. Łączy on elementy różnych gatunków muzycznych, podobnie jak kolekcja Salsa łączy w sobie rozmaite możliwości wypoczynkowe.

Z jednej strony pełni rolę reprezentacyjną elegancko prezentując się w salonie. Co więcej, ten wyjątkowo wygodny mebel został pomyślany tak, aby dostarczać wysoki komfort wypoczynku, między innymi dzięki ruchomym zagłówkom. Posiada również funkcję spania i praktyczny pojemnik na pościel, co docenią właściciele małych przestrzeni oraz takich, w których nierzadko gości się rodzinę i przyjaciół.

Kolekcja NAPP

Z kolei Napp to kolekcja stworzona dla wygody! Optymalne proporcje wysokości i głębokości siedziska sofy i narożników gwarantują niespotykaną wygodę, a na dodatek ruchome zagłówki stanowią dopełnienie wyjątkowego wypoczynku. Trudno przejść obojętnie obok charakterystycznych przeszyć wykończeniowych w meblach z kolekcji Napp. Zabieg ten dodaje modelom wyrazu oraz wyznacza kształt siedzisk i poduszek oparciowych. To jednocześnie wysmakowany sposób na podkreślenie wyjątkowego połączenia dwóch kolorów tkanin.

Narożniki Napp posiadają dużą powierzchnię spania oraz pojemne pojemniki na przykład na pościel. Są dostępne w różnych opcjach, dlatego dopasują się do rozmaitych przestrzeni salonu, małych i dużych.

Kolekcje mebli są dostępne w rozmaitych tkaninach i kolorach, od klasycznych beży, poprzez odcienie turkusu i granatu, aż po wyraziste róże. Wystarczy spojrzeć na narożnik Salsa w kilku różnych obiciach, aby przekonać się, że meble te są wszechstronne pod względem wzornictwa, które docenią zarówno miłośnicy klasycznego wyposażenia wnętrz, jak i śmiałych rozwiązań kolorystycznych.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH