Biurko Univers projektu Grzegorza Wita. Fot. Paged

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Biurko Univers projektu Grzegorza Wita. Fot. Paged
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
10 lip 2017 09:12

Meble z drewna. Zobacz nowości polskiej marki Paged

Polska marka Paged, specjalizująca się w meblach wykonanych z drewna przygotowała kilka ciekawych nowości do salonu, jadalni oraz domowego biura.

Wśród nowych kolekcji marki znalazły się zarówno meble do przestrzeni salonu, jak również jadalni oraz biura. Wszystkie modele zostały zaprojektowane przez znakomitych polskich designerów. W kolekcji znalazły się m.in:

Fotel April projektu Nikodema Szpunara. Fotel z pełnotapicerowanym siedziskiem i oparciem, charakteryzujący się nowoczesną, ergonomiczną formą. Do wyboru różne rodzaje podstaw: 4 nogi i stożkowa – w wersji dębowej i bukowej oraz metalowa. Dzięki różnorodności podstaw i szerokiemu wachlarzowi tapicerek fotel sprawdzi się zarówno w przestrzeni domowej jak i komercyjnej. 

Fotel Tuk projektu Nikodema Szpunara. Fotel z pełnotapicerowanym siedziskiem i oparciem, o ciekawej, geometrycznej formie. Do wyboru różne rodzaje podstaw: 4 nogi i stożkowa – w wersji dębowej i bukowej oraz metalowa. Dzięki różnorodności podstaw i szerokiemu wachlarzowi tapicerek fotel sprawdzi się zarówno w przestrzeni domowej jak i komercyjnej.

Biurko Univers projektu Grzegorza Wita. Biurko Univers, wyposażone w szuflady oraz frezowania umożliwiające zamocowanie tabletu lub smartfona podłączonego do ładowarki. System otworów umożliwia ukrycie kabli zasilających np. laptopa. Biurko posiada regulowaną wysokość blatu, dzięki czemu może służyć kilku domownikom.

Biurko Omni projektu Jadwigi Husarskiej. Biurko Omni przyciąga nowoczesnym wzornictwem i ciekawymi rozwiązanymi ułatwiającymi pracę. Ogranizer wykonany z litego drewna dębowego pomoże utrzymać ład wśród biurowych drobiazgów. Biurko posiada także szuflady oraz schowek na przewody.

Stół Agro projektu Jadwigi Husarskiej. Okrągły stół o średnicy 110 cm, który po rozłożeniu zapewnia wygodne miejsce dla 6 osób. Stół jest wyposażony w dokładkę w kolorze białym.

Stół April projektu Nikodema Szpunara. Bardzo lekki, nowoczesny w formie stół na toczonych nogach, wykonanych z litego drewna dębowego. Pod zgrabnym blatem pokrytym dębowym fornirem znajduje się praktyczna szuflada.

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH