Meblościankę z kolekcji Bianco marki Paged wyróżnia efektowne połączenie naturalnego dębowego forniru z połyskliwą bielą. Fot. Paged.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Meblościankę z kolekcji Bianco marki Paged wyróżnia efektowne połączenie naturalnego dębowego forniru z połyskliwą bielą. Fot. Paged.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
08 lut 2015 20:29

Meblościanka do salonu - wybierz swój model

Praktyczna meblościanka nigdy nie wychodzi z mody. Zobaczcie nowoczesne modele, jakie odnajdziecie w sklepach.

Współczesna meblościanka to niezwykle praktyczny mebel. Jest nie tylko elegancką ozdobą salonu, ale też funkcjonalnym rozwiązaniem dedykowanym zarówno do małych, jak i dużych wnętrz.

Cieszy tym bardziej iż możemy indywidualnie - w zależności od naszych potrzeb - skomponować zarówno jej wygląd: kolory, układ półek czy liczbę szafek zamkniętych, ale też zaplanować wszystkie funkcję, jakie ma spełniać. Od eleganckiego miejsca na telewizor poczynając, poprzez otwarte półki na pamiątki z podróży, aż po przeszklone witryny, gdzie godne miejsce znajdzie dla siebie serwis po babci.

Dzięki temu każdy zaplanuje sobie taką meblościankę, jak w pełni spełni jego wszystkie potrzeby. Ułatwi to oferta dostępnych na rynku modeli. Bowiem producenci mebli skrzyniowych, wychodząc na przeciw oczekiwaniom współczesnego klienta, proponują różne style i rozmiary meblościanek dopasowane do różnorodnych gustów i potrzeb.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH