Meblościanka Clou. Cena: 1129 zł - zestaw mebli na ściane telewizyjną widoczny na zdjęciu. Szynaka Meble.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Meblościanka Clou. Cena: 1129 zł - zestaw mebli na ściane telewizyjną widoczny na zdjęciu. Szynaka Meble.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
02 lip 2014 10:57

Meblościanki do 1500 zł: zobacz 15 najciekawszych propozycji

Meblościanki i zestawy mebli na ścianę telewizyjną to ciągle najpopularniejsze meble, jakie trafiają do salonów Polaków. Polecamy 15 propozycji zestawów do 1500 zł.

Meblościanka często kojarzy się z meblem z minionej epoki. Niesłusznie! W ofercie polskich sklepów znajdziemy wiele rozwiązań, które mogą stać się prawdziwą ozdobą naszego pokoju. Coś dla siebie znajdą i miłośnicy nowoczesnych rozwiązań, i zwolennicy klasyki. A tym, co za nimi przemawia, jest dodatkowo niska cena. Wybraliśmy 15 ciekawych pomysłów na meblościanki i zestawy mebli na ścianę telewizyjną w cenie do 1500 zł - zobaczcie, że nie trzeba dużych pieniędzy aby kupić ładny i modny zestaw. 

Wśród polecanych przez nas propozycji przeważają meble w jasnych wybarwieniach, często łączące rysunek drewna z modną bielą (w połysku). Przeważają także proste, minimalistyczne formy. Producenci (a przede wszystkim konsumenci) coraz częściej odchodzą od popularnych niegdyś ciężkich zestawów (które najwyraźniej kojarzymy jako pochodzące z poprzedniej epoki, a więc niemodne) na rzecz lżejszych, inspirowanych skandynawską stylistyką, nowocześniejszych. Coraz popularniejsze staje się montowane w szafkach oświetlenie LED i łączenie różnych stylistyk, kolorów, faktur. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH