W przestronnym salonie dużą i pojemną szafkę RTV ustawiono na tle jasnoszarej ściany. W białym kolorze idealnie współgra z utrzymaną w naturalnych barwach aranżacją. Projekt: Marta Kruk. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

W przestronnym salonie dużą i pojemną szafkę RTV ustawiono na tle jasnoszarej ściany. W białym kolorze idealnie współgra z utrzymaną w naturalnych barwach aranżacją. Projekt: Marta Kruk. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
06 gru 2014 20:43

Miejsce na telewizor. Modne szafki RTV z polskich domów

Jak ustawić telewizor w salonie? Z pomocą przyjdą szafki RTV. Zobaczcie jak dopasować je do stylistyki naszej strefy dziennej.

Współcześnie telewizor razem z pozostałym sprzętem RTV stanowi zintegrowane centrum domowej rozrywki. Obok wygodnych kanap jest on podstawowym wyposażeniem każdego salonu. Dlatego tak ważne jest, by odpowiednio go wkomponować w aranżację naszej przestrzeni. Służyć temu może szafka RTV. Poza tym, że stanie się ona doskonałym miejscem na telewizor, pomieści także wszystkie sprzęty audiowizualne, które posiadamy, a przy tym pozwoli ukryć zbędne kable.

Stąd wśród obecnych na rynku produktów odnajdziemy modele szafek idealne do nowoczesnych salonów – w ciepłym kolorze drewna, białe a nawet tak modne szare, jak i te dedykowane do przestrzeni klasycznych, u których pierwotnych wzorców nawet nie było wyobrażenia o telewizji, grach video czy internecie.

Nie musimy jednak uciekać się do gotowych modeli, a dać się ponieść twórczej fantazji. Szafki wykonane na zamówienie nie tylko staną się oryginalną, a przy tym unikatową ozdobą naszego salonu. Pozwolą też idealnie zaplanować miejsce na poszczególne sprzęty audiowizualne. To rozwiązanie doskonale podkreśli stylistykę nowoczesnych wnętrz.

Z kolei w pokojach dziennych o tradycyjnej stylistyce najlepiej zawiesić telewizor nad stylową szafką RTVv, komodą czy nawet biokominkiem. Ich ciekawa forma odciągnie wzrok od nowoczesnego kształtu telewizora. Zobaczcie jak to zrobili rodzimi architekci i projektanci wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH