Kolekcja ORSO, Etap Sofa

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Kolekcja ORSO, Etap Sofa
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
27 kwi 2016 15:45

Minimalistyczny salon: a może w czerni?

Aranżując minimalistyczny pokój dzienny warto pamiętać, aby mebel wypoczynkowy w czarnym obiciu nie konkurował z resztą wyposażenia.

Mocna kawa, mała czarna sukienka, atrament, głęboka noc – czerń budzi wiele skojarzeń i jest obecna w wielu obszarach życia. Tym kolorem nieustannie posługuje się moda, ale jest on obecny także w trendach dekoratorskich i wnętrzarskich. Oszczędna w wyrazie, dostojna czerń doskonale uzupełnia wnętrza utrzymane w minimalistycznym stylu.

Ciekawa alternatywa

Meble wypoczynkowe w obiciu z czarnej skóry naturalnej lub tkaniny są ciekawą alternatywą dla popularnych kolorów ziemi – beżów i brązów. Czarna sofa lub narożnik z powodzeniem odnajdą się w stonowanym, minimalistycznym wnętrzu. Spokojna czerń mebla wypoczynkowego uzupełni aranżację, podkreślając jej zrównoważony charakter.

Wyrazisty akcent

Aranżując minimalistyczny pokój dzienny warto pamiętać, aby mebel wypoczynkowy w czarnym obiciu nie konkurował z resztą wyposażenia. Głęboka czerń sofy lub narożnika powinna stanowić najbardziej wyrazisty element wnętrza. Zabieg ten sprawi, że pomieszczenie stanie się harmonijne i dobrze uporządkowane.

Co do czerni?

Wbrew pozorom czarny mebel wypoczynkowy nie czyni wnętrza ponurym. Wystarczy, aby towarzyszyły mu jasne kolory ścian oraz podłóg / dywanów – dzięki nim całość stanie się zarazem elegancka i przyjazna. Kolorowe dodatki świetnie urozmaicą wnętrze, zapraszając domowników i gości do spędzania w nim czasu.

Źródło: marka Etap Sofa

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH