Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja mebli Oleo łączy nowoczesną prostotę formy z urokiem właściwym dla klasycznych kolekcji oraz kolory zainspirowane naturą. Fot. Klose

Kolekcja mebli Oleo łączy nowoczesną prostotę formy z urokiem właściwym dla klasycznych kolekcji oraz kolory zainspirowane naturą. Fot. Klose
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 14 maj 2016 22:51 (aktualizacja: 14 maj 2016 22:52)

Modny salon: meble w kolorze drewna

Meble w kolorze drewna pozwolą stworzyć przytulną atmosferę w salonie, dodając mu przy tym elegancji i powabu.

Wybierając meble do salonu warto postawić na kolekcje w kolorach drewna - wykonane z prawdziwego surowca bądź w drewnianej okleinie czy drewnianym dekorze.

Rysunek drewna dodaje bowiem szlachetnego uroku zarówno nowoczesnym, jak i klasycznym formom, a przy tym buduje w pomieszczeniu przytulny klimat. Co więcej, kolory drewna komponują się ładnie z wieloma innymi barwami - od klasycznych bieli, czerni i szarości, po bardziej awangardowe odcienie. Są przy tym ponadczasowe i nie tylko komponują się dobrze z wieloma stylami, ale przede wszystkim nie wychodzą z mody. 

Producenci mebli wiedzą doskonale, jak nośnym jest ono materiałem, dlatego raczą nas wieloma kolekcjami w kolorach drewna. Zobaczcie pięć z nich, jakie dziś wybraliśmy dla Was. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA