Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja mebli dedykowanych do pokoju dziennego Yoop w dekorze dąb sonoma z antracytowymi wstawkami we frontach. Meble mają oryginalne ścięcia korpusów oraz obrzeża ABS. Fot. Forte.

Kolekcja mebli dedykowanych do pokoju dziennego Yoop w dekorze dąb sonoma z antracytowymi wstawkami we frontach. Meble mają oryginalne ścięcia korpusów oraz obrzeża ABS. Fot. Forte.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 09 cze 2015 09:26 (aktualizacja: 19 cze 2015 11:21)

Modny salon. Najnowsze kolekcje mebli w kolorze drewna

Jasny kolor drewna to hit tego sezonu. Zobaczcie modne meble w tym kolorze dedykowane do przestrzeni dziennej.

Szukając inspiracji na urządzenie modnego salonu warto zajrzeć do rodzimych sklepów. Znajdziemy w nich bowiem wiele kolekcji, które doskonale wpisują się w światowe trendy wzornicze. Polscy producenci śmiało bowiem podążają za globalnymi trendami oferując nam stabilne bryły w modnej kolorystyce. Także bogata oferta oraz różnorodność dostępnych kolekcji sprawia, że jest w czym wybierać. Na jakie zatem meble warto zwrócić uwagę?

Wśród dostępnych na rynku kolekcji najwięcej odnajdziemy mebli modułowych dedykowanych do zintegrowanych przestrzeni dziennych. Duży wybór jednorodnych stylistycznie brył przeznaczonych zarówno do salonu, jaki jadalni (a często też i sypialni) daje bowiem nieograniczone wręcz możliwości aranżacyjne, a przez to pozwala zaspokoić indywidualne potrzeby klienta. Z pomocą jednej kolekcji możemy więc urządzić spójną stylistycznie przestrzeń mieszkania bez konieczności zamawiania często kosztownych mebli na wymiar.

Producenci zadbali również, by oferowane przez nich kolekcje były w modnej kolorystyce. Stąd obok lubianych przez nas mebli w ciemnych odcieniach drewna oraz lakierowanej na wysoki połysk bieli, coraz częściej spotykamy meble z jasnym dekorem drewna, którym najczęściej jest dąb. Chłodny, jasny kolor tego naturalnego materiału to niewątpliwie hit we wnętrzarskiej modzie. Decydując się na to wybarwienie naszych mebli nie tylko sprawimy, że nasz salon stanie się lekki, jasny i przestronny, ale też zyskamy pewność, że będzie modnie urządzony przez najbliższe lata. Bowiem jasny dekor drewna dopiero wchodzi na salony i z pewnością przez kilka następnych lat ich nie opuści.

 

 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA