Kolekcja mebli Contra to piękno i elegancja inspirowana naturalnym drewnem. Oryginalna dwukolorowa płyta, z której wykonane są meble dostępna w kolorze brązowym lub w dekorze Country Grey. Fot. Meble Wójcik.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Kolekcja mebli Contra to piękno i elegancja inspirowana naturalnym drewnem. Oryginalna dwukolorowa płyta, z której wykonane są meble dostępna w kolorze brązowym lub w dekorze Country Grey. Fot. Meble Wójcik.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
01 kwi 2015 08:56

Modny salon. Zobacz co jest trendy

Jak urządzić modny salon? Wystarczy dobrać odpowiednie meble. Dostępne na rynku kolekcje dedykowane do przestrzeni dziennych w pełni podążają za najnowszymi trendami. Co zatem jest modne?

Jasna kolorystyka

Meble w jasnym kolorze to hit tego roku. Jasne wybarwienie drewna wraca do łask coraz częściej wypierając z przestrzeni salonu zarówno wenge, jak i miodowe wybarwienie różnych rodzajów drewna egzotycznego. Jasne barwy to także subtelne beże, które w formie lakierowanej na wysoki połysk śmiało konkurują z bielą.

Duet bieli i czerni

Biel jednak ciągle cieszy się naszym uznaniem. W tym sezonie jednak najmodniejszy będzie duet biel z czernią. To najnowszy światowy  trend w aranżacji nie tylko salonów, którego echa już pobrzmiewają na naszym rodzimym podwórku.

Biel ocieplona drewnem

Niesłabnącą popularnością cieszy się także biel zestawiana z elementami drewna. Ten naturalny materiał ociepla świeżą i czystą biel nadając jej przy tym przytulnego charakteru.

Kolorowe fronty

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także kolorowe fronty mebli dedykowanych do pokoju dziennego. Kolor jednak musi być dawkowany z umiarem, jako jedynie element dekoracyjny a nie wybarwienie mebli.

Modne szarości

Furorę natomiast robią szarości - jednak nie jako kolor mebli tylko odcień wybarwienia naturalnego drewna. Dąb w kolorze wpadającym w szarość to prawdziwy hit tego sezonu.

Styl prowansalski

Do łaski wracają także meble w klasycznym stylu. Jednak nie w ciężkim kolonialnym czy angielskim stylu, lecz inspirowane słoneczną Prowansją - lekkie, jasne i przyjemne dla oka.

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH