Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

ZAJ 08. str1-2_PASSION.jpg

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 09 maj 2012 10:33 (aktualizacja: 19 gru 2013 11:38)

Na dobry apetyt

Jadalnia jest miejscem codziennych posiłków i wspólnych spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Postawmy więc na kolory i materiały, które w pełni oddadzą nasze nie tylko kulinarne upodobania, pobudzając apetyt na życie.

Kolekcja mebli Milito. Zestaw wykonany jest z drewna olchowego, okleiny naturalnej z olchy barwionej na kolor orzech oraz wysokogatunkowej melaminy. Cena: ok. 1.399 zł (stół), Bogatti.

' title=
fot. Bogatti

Stół Menphis Luxury wykonany z litego drewna orzechu amerykańskiego. Rama stołu w woskowanej skórze cuoio, blat – fornir układany w charakterystyczną szachownicę. Cena: ok. 42.800 zł, Ulivi/Galeria Wnętrz.

' title=
fot. Ulivi/Galeria Wnętrz

Stół z kolekcji nowoczesnych mebli modułowy Creatio, która dzięki różnorodności 27 elementów, pozwala kreować niepowtarzalne wnętrza. Cena: ok. 1.249 zł (stół), Black Red White.

' title=
fot. Black Red White

Kolekcja Vendôme sięga do motywów stylistycznych XVIII wieku oraz czerpie z inspiracji francuskich dekoratorów wnętrz z lat 30-tych i 40-tych ubiegłego wieku. Cena: od ok. 23.100 zł, Selva.

' title=
fot. Selva

Nowoczesny minimalizm wzbogacony elementami z czarnego, czekoladowego lub kremowego szkła wyróżniają meble programu Verdon. Wycena indywidualna. Szynaka Meble.

' title=
fot. Szynaka Meble

Charakterystyczne cechy kolekcji Villa - zaokrąglone, toczone nogi i pilastry, finezyjne łuki oraz gięte fronty sprawiają, że są to meble o ponadczasowej stylistyce. Wycena indywidualna. Bydgoskie Meble.

' title=
fot. Bydgoskie Meble

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA