Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

dom&home

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 16 lut 2009 08:01 (aktualizacja: 23 gru 2013 22:46)

Na salonach

Sofa, modny szezlong, fotel, puf... Wystarczy tylko zapamiętać, że małe salony wymagają mebli wielofunkcyjnych o filigranowych konstrukcjach, a w większych można poszaleć z rozmiarem i ilością sprzętów...

Zestaw o lekkiej konstrukcji, sprawdzi się na małej przestrzeni. Sofa i fotel firmy Gervasoni, wykonane z ręcznie przetykanego rattanu, nogi z litego drewna teakowego, siedzisko i poduszki z naturalnej tkaniny. Sofa – od 11.450 zł, fotel – od 3.950 zł, Studio Forma 96.

Studio Forma 96
fot. Studio Forma 96

Sofka 3-osobowa Ronda firmy Habitat. Posiada funkcję spania, idealna w sytuacjach, gdy salon, od czasu do czasu, musi przyjąć na siebie rolę pokoju gościnnego. 5.500 zł, HofT.

HofT
fot. HofT

Włoska sofa Chio (Axil) doskonale zaprezentuje się w niewielkim salonie. Bardzo towarzyska, gdyż odnajduje się w wielu stylistykach. Zniesie każdą zmianę aranżacji salonu, może służyć przez lata. W zależności od obicia i wymiarów: 6.365 – 11.194 zł, dom&home.

dom&home
fot. dom&home

Pokryte lakierowaną skórą pufy z kolekcji Natura Accent, mogą posłużyć również jako stolik kawowy. Wielofunkcyjna prostota w złotym wydaniu, zarówno dla minimalistów, jak i fanów przepychu. Wymiary: 40x40x40 cm, od 540 zł, Interia Making Spaces.

Interia Making Spaces
fot. Interia Making Spaces

Sofa Terni z dołączonym szezlongiem, to właściwie kompleksowe „centrum” wypoczynkowe. Możemy tu zarówno zasiąść w licznym towarzystwie, jak i poleżeć samotnie na miękkich poduchach. Od 8.219 zł, BoConcept.

BoConcept
fot. BoConcept

Warto postawić na niebanalne połączenia sprzętów. Na przykład “sklonowanie” tego samego szezlongu i skojarzenie identycznej dwójki w jednym wnętrzu. Como razy dwa, tworzy przyjemny kącik relaksu, nie tylko dla pary... 7.184 zł/szt. BoConcept.

BoConcept
fot. BoConcept

WASZE KOMENTARZE (6) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA