Narożnik w salonie. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Narożnik w salonie. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 lis 2017 13:21

Narożnik w salonie: piękne zdjęcia z polskich domów

Duży lub mały. W ciemnym lub jasnym kolorze. W tkaninie lub skórzany. Zastanawiacie się jaki narożnik do salonu wybrać? Przygotowaliśmy dla Was pakiet inspiracji.

Jaka powinna być kanapa w naszym salonie? Na pewno wygodna, bo będziemy na niej spędzać sporo czasu. Dobrze też jeśli będzie się ładnie prezentowała. Nic więc dziwnego, że coraz chętniej do swoich salonów wybieramy narożniki. Często decydujemy się zastąpić nimi również tradycyjny zestaw wypoczynkowy. Jest to bowiem rozwiązanie znacznie bardziej praktyczne - narożniki zajmują mniej miejsce niż kanapa z fotelem lub aż z dwoma fotelami.

Na rynku dostępna jest dość spora oferta jeśli chodzi o narożniki. Bez problemu znajdziemy modele łączące funkcjonalność z ładnym wyglądem. Bez problemu dopasujemy również wielkość narożnika do metrażu naszego salonu. Znajdą coś dla siebie właścicielem małych, jak i dużych przestrzeni. Poza tym dostępne w sprzedaży modele wyposażone są w wiele funkcji poprawiających nasz komfort - ruchome zagłówki, wysuwane podnóżki, ministoliki na pilota czy filiżankę kawy, a nawet dodatkowe półki na książki i prasę.

W naszej galerii znajdziecie bardzo różne modele narożników, które doskonale sprawdzą się w małych, jak i dużych wnętrzach. 

Zobacz również: Małe mieszkanie - 20 pomysłów na kawalerkę

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH