Elegancka, praktyczna i niezwykle oryginalna meblościanka Felino z oferty marki Kler. Fot. Kler.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Elegancka, praktyczna i niezwykle oryginalna meblościanka Felino z oferty marki Kler. Fot. Kler.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
15 kwi 2015 13:05

Nowoczesne meblościanki. 15 propozycji na każdą kieszeń

Meblościanka to meble, który nieustannie cieszy się naszą popularnością. Zobaczcie dlaczego.

Pokój dzienny jest miejscem, w którym spędzamy najwięcej czasu z rodziną. Tu także przyjmujemy gości. Dlatego meble do salonu muszą nie tylko odpowiednio się prezentować, ale też w pełni eksponować nasze ulubione książki, płyty, pamiątki rodzinne czy przez lata zbierane bibeloty. W tej roli świetnie sprawdzi się meblościanka - mebel, który wraca do naszych łask w zupełnie nowej odsłonie.

Współczesna meblościanka to bowiem niezwykle praktyczne rozwiązanie. Tym bardziej iż możemy indywidualnie - w zależności od naszych potrzeb - skomponować zarówno jej wygląd: kolory, układ półek czy liczbę szafek zamkniętych, ale też zaplanować wszystkie funkcje, jakie ma spełniać. Od eleganckiego miejsca na telewizor poczynając, poprzez otwarte półki na pamiątki z podróży, aż po przeszklone witryny, gdzie godne miejsce znajdzie dla siebie serwis po babci.

Dzięki temu każdy zaplanuje sobie taką meblościankę, która w pełni spełni wszystkie potrzeby. Ułatwi to oferta dostępnych na rynku modeli. Bowiem producenci mebli skrzyniowych, wychodząc na przeciw oczekiwaniom współczesnego klienta, proponują różne style i rozmiary meblościanek dopasowane do różnorodnych gustów i potrzeb.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH