Kolekcja Muto by VOX

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Kolekcja Muto by VOX
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
03 lip 2016 07:26

Nowoczesny salon: kolekcje modnych mebli

Istotnym elementem wystroju nowoczesnego salonu są meble. Zobaczcie kolekcje z polskich sklepów utrzymane w nowoczesnej stylistyce.

Na wystrój wnętrza składa się wiele elementów: wykończenie ścian i podłóg, dobór tekstyliów, stolarka otworowa, a także - a może nawet przede wszystkim - meble. Chcąc urządzić salon w nowoczesnym stylu warto sięgnąć po konkretną stylistykę mebli, które wpiszą się w nowoczesny charakter przestrzeni. 

Jak jednak powinny się prezentować nowoczesne, modne meble? Obecnie jesteśmy świadkami dominacji geometrii we wnętrzach. Na czasie są zatem gładkie fronty i asymetryczne linie, podkreślające geometrię mebla. Modne są zdecydowane, mocne linie, ale również kształty delikatniejsze, opływowe, nieco futurystyczne. 

Wybierając kolorystykę mebli do salonu, sięgnijmy po jasne kolory - w dalszym ciągu modna jest biel, kolory drewna, jak również odcienie kawy z mlekiem. Fronty wykończone na wysoki połysk w dalszym ciągu cieszą się popularnością, choć zauważalny jest powrót powierzchnie matowych i satynowych. Drzwiczki mogą być zabudowane lub przeszklone - w drugim wypadku możemy postawić na opcję z efektownym podświetleniem. 

W naszej galerii pokazujemy Wam wybrane kolekcje, które możecie kupić w polskich sklepach. Czy któraś skradła Wasze serce?

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • Małgorzata, 2016-07-25 10:42:39

  Dla mnie absolutnie najważniejszym meblem w salonie jest kanapa. Powinna być duża i oczywiście bardzo wygodna. A jej wygląd? To wydaje mi się że jest kwestią gustu.
 • nesska, 2016-07-04 16:02:59

  nowoczesne wnętrze to takie, które wpisuje się w aktualne trendy, dla mnie niesamowite jest to, że oczywiście oprócz wszechobecnego minimalizmu i skandynawskiego stylu, modne stają się meble i dodatki charakterystyczne dla czasów PRL-u
 • Karina, 2016-07-01 16:55:24

  Dla mnie absolutnie najważniejszym meblem w salonie jest kanapa. Powinna być duża i oczywiście bardzo wygodna.A jej wygląd? To wydaje mi się że jest kwestią gustu.

POLECAMY W SERWISACH