Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja Muto by VOX

Kolekcja Muto by VOX
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 03 lip 2016 07:26 (aktualizacja: 03 lip 2016 14:15)

Nowoczesny salon: kolekcje modnych mebli

Istotnym elementem wystroju nowoczesnego salonu są meble. Zobaczcie kolekcje z polskich sklepów utrzymane w nowoczesnej stylistyce.

Na wystrój wnętrza składa się wiele elementów: wykończenie ścian i podłóg, dobór tekstyliów, stolarka otworowa, a także - a może nawet przede wszystkim - meble. Chcąc urządzić salon w nowoczesnym stylu warto sięgnąć po konkretną stylistykę mebli, które wpiszą się w nowoczesny charakter przestrzeni. 

Jak jednak powinny się prezentować nowoczesne, modne meble? Obecnie jesteśmy świadkami dominacji geometrii we wnętrzach. Na czasie są zatem gładkie fronty i asymetryczne linie, podkreślające geometrię mebla. Modne są zdecydowane, mocne linie, ale również kształty delikatniejsze, opływowe, nieco futurystyczne. 

Wybierając kolorystykę mebli do salonu, sięgnijmy po jasne kolory - w dalszym ciągu modna jest biel, kolory drewna, jak również odcienie kawy z mlekiem. Fronty wykończone na wysoki połysk w dalszym ciągu cieszą się popularnością, choć zauważalny jest powrót powierzchnie matowych i satynowych. Drzwiczki mogą być zabudowane lub przeszklone - w drugim wypadku możemy postawić na opcję z efektownym podświetleniem. 

W naszej galerii pokazujemy Wam wybrane kolekcje, które możecie kupić w polskich sklepach. Czy któraś skradła Wasze serce?

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA