Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Grafiki przedstawiające rozbawione twarze wnoszą do wnętrza dużo pozytywnej energii. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz.

Grafiki przedstawiające rozbawione twarze wnoszą do wnętrza dużo pozytywnej energii. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 10 wrz 2014 10:39 (aktualizacja: 17 wrz 2014 08:35)

Nowoczesny salon. Najciekawsze projekty polskich architektów

Maksimum wolnej przestrzeni, ograniczona ilość dekoracji i funkcjonalność – to cechy salonu w stylu nowoczesnym. Zobaczcie, jak wygląda to w praktyce.

W nowoczesnym salonie nie ma miejsca na zbędne meble czy przypadkowe dodatki. Trzymanie się tej zasady jest konieczne, aby wyczarować prostotą aranżację, w której tak ważne jest zachowanie jak największej powierzchni wolnej przestrzeni. Dlatego też w nowoczesnym budownictwie eliminuje się zbędne ściany, np. oddzielające kuchnię od salonu.

Właściciele starszych lokali nie muszą jednak burzyć ścian, aby nadać wnętrzu przestronności. Znakomicie sprawdzą się np. lustra czy halogenowe oświetlenie. Wybierając meble i akcesoria zdecydujmy się na te o prostej formie. Aby nie zagracać przestrzeni liczbę dekoracji ograniczmy do minimum sięgając tylko po ozdoby, o jak najmniej wymyślnym wyglądzie.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA