• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 maj 2011 11:11

Owocowy mus

Trochę wbrew szarościom, brązom i bielom, które od kilku już lat rozpanoszyły się na obiciach mebli wypoczynkowych, polecamy dziś świeże owocowe kolory – zieleń, żółć, róż...

Trochę wbrew szarościom, brązom i bielom, które od kilku już lat rozpanoszyły się na obiciach mebli wypoczynkowych, polecamy dziś świeże owocowe kolory – zieleń, żółć, róż, czerwień i fiolet! Zobaczcie, jak kolorowa może być wiosna w salonie!

Apetyczny zestaw wypoczynkowy Surf belgijskiej marki Rom. Model w układzie 1­-2­-3 lub 3 z funkcją spania (stelaż typu „belgijka”). Zdejmowalna górna część korpusu ( siedzisko+oparcie). Model dostępny tylko w tkaninach. Cena: ok. 5.500 zł (zestaw 3 z funkcją spania), Rom.

Rom
fot. Rom
 

Dwuosobowa sofa Lexus, zaprojektowana z myślą o nowoczesnych wnętrzach, sprawdzi się w domowym salonie i w przestrzeni biurowej. Dostępna w 30 różnych kolorach skór i 100 obiciach. Cena: ok. 3.299 zł (w skórze), HF Helvetia Furniture.

HF Helvetia Furniture
fot. HF Helvetia Furniture
 

Zestaw Ungaro 2 składa się z rozkładanej wersalki oraz dwóch foteli i jest dostępny w ekoskórze. Cena: ok. 1.900 zł, Sklepy Meblowe Abra.

Sklepy Meblowe Abra
fot. Sklepy Meblowe Abra
 

Trzyosobowa sofa z kolekcji Philipp Selva Home – dostępna w wielu tkaninach, w tym także w urokliwym fiolecie. Cena: ok. 14.300 zł (w zależności od wykończenia), Selva.

Selva
fot. Selva
 

Komfortowy i ergonomiczny narożnik Modus to duża i wygodna powierzchnia spania (200x150 cm) ze wspomaganiem rozkładania i dużym pojemnikiem na pościel. Dodatkową zaletą jest możliwość dowolnego ustawienia strony narożnika oraz szeroka gama dostępnych tkanin. MP Nidzica.

MP Nidzica
fot. MP Nidzica
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH