Biała cegła na ścianie telewizyjnej stanowi subtelną dekorację, nie odciągającą uwagi od tego, co widać na ekranie. Tapicerowane, efektowne wypoczynki nadają  aranżacji natomiast luksusowy wygląd. Projekt: Monika Włodarczyk, Jarosław Jończyk. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Biała cegła na ścianie telewizyjnej stanowi subtelną dekorację, nie odciągającą uwagi od tego, co widać na ekranie. Tapicerowane, efektowne wypoczynki nadają aranżacji natomiast luksusowy wygląd. Projekt: Monika Włodarczyk, Jarosław Jończyk. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
20 lut 2015 10:50

Piękny, jasny salon - sprawdzone pomysły na aranżację

Piękny, elegancki salon to marzenie wielu z nas. Zanim jednak marzenia staną się rzeczywistością, zobaczcie pomysły projektantów na jasne, gustowne wnętrze.

Pokój dzienny to miejsce stworzone do wypoczynku, relaksu i miłych spotkań przy kawie. W kreowaniu atmosfery spokoju i przyjemnego wyciszenia niezawodnie sprawdzi się uniwersalna biel , rozjaśniająca i optycznie powiększająca przestrzeń oraz łagodne, ciepłe barwy, wprowadzające do wnętrze przytulny klimat.

Odcienie beżu i delikatnego różu nadadzą pokojowi dziennemu subtelnej łagodność i miękkości. Nowoczesny charakter wnętrza podkreślą natomiast jasne tony szarości, nieprzerwanie triumfującej na salonach od dobrych kilku sezonów. Apetyczne kremy wprowadzą natomiast do pomieszczenia przytulną, ciepłą atmosferę. 

Jeśli jednak nie chcemy zagubić charakteru wnętrza warto odpowiednio dobrać proporcje. Dopełnieniem jasnej, przytulnej kolorystyki powinny być nieco bardziej wyraziste elementy wyposażenia pokoju dziennego. Wyrazistość ta może przejawiać się nie tylko w kolorze, ale też w kształtach. Dekoracyjny żyrandol czy jasne fotele o ciekawej, wygiętej, nieco industrialnej formie sprawią, że transparentna aranżacja zyska unikatowy wygląd. 

Jeśli jeszcze nie macie pomysły na aranżację swojego salonu koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej gotowe rozwiązania.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH