Meble projektu Kati Meyer-Bruhl to lekka i subtelna forma przyodziana w piękne kolory i tkaniny. Fot. Brühl.

Zobacz galerię [17 zdjęć]

Meble projektu Kati Meyer-Bruhl to lekka i subtelna forma przyodziana w piękne kolory i tkaniny. Fot. Brühl.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
22 lut 2014 15:41

Pokój jak z baśni. Meble, które można pokochać

Projekty Kati Meyer-Brühl od lat regularnie zdobywają najważniejsze nagrody w świecie designu. Zobaczcie, dlaczego!

Tylko w 2014 roku za swoje dwa projekty siedzisk o nazwie Deep Space i Chess Kati Meyer-Brühl otrzymała jedną z najważniejszych nagród w  świecie designu - Interior Innovation Award Winner 2014, przyznawaną przez Radę Wzorniczą Niemiec.

Do tej pory projektantka rodem z Niemiec, tworząca meble pod marką Brühl może się poszczycić rekordową liczbą wyróżnień i nagród. Nic dziwnego: jej kobiece, pełne życia i kolorów, a jednocześnie nowoczesne projekty podobają się i krytykom, i zwykłym odbiorcom, którzy tłumnie odwiedzają stoiska marki na targach wzorniczych całego świata. 

  • Kati Meyer-Brühl

    Projektantka i dyrektor kreatywna niemieckiej marki Brühl. Jej charakterystyczne meble zwracają uwagę odważną nowoczesną formą, ale i wytwarzaniem z poszanowaniem środowiska i z dbałością o społeczny kontekst pracy. To młody duchem design, pełen ciekawych pomysłów i nieszablonowych rozwiązań. Dlatego równie często, co we wnętrzach mieszkalnych, odnajduje się również w przestrzeniach publicznych. Każdy mebel dostępny jest w różnych wersjach (wiele z nich to meble modułowe) oraz w bogatej kolorystyce. 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH