• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
30 marz 2011 11:28

Popołudnie z Ludwikiem

Niezależnie czy mamy do czynienia z oryginałem, wierną repliką czy też siedziskiem inspirowanym stylem ludwikowskim, meble rodem z pałaców królów Francji po prostu olśniewają! Pozwólmy im się uwieść!

Fot. Impresje Home Collection
Fot. Impresje Home Collection

 

Fotel w stylu Ludwik XV obity tkaniną La Musardiere z kolekcji Bellegarde. W tle tapeta z kolekcji o tej samej nazwie. Cena: ok. 368 zł – tkanina, ok. 324 zł – tapeta. Manuel Canovas/Impresje Home Collection.

Manuel Canovas/Impresje Home Collection
fot. Manuel Canovas/Impresje Home Collection

Fotel Moissonnier Marquise Gondole w stylu Ludwika XV, z ramą z drewna bukowego. Art De Vivre.

Art De Vivre
fot. Art De Vivre

Oreilles Regence Moissonnier to fotel typu Bergere z charakterystycznym lekko cofniętym oparciem i luźno położoną poduszką na niskim, szerokim siedzeniu. Wykonany z drewna bukowego. Art De Vivre.

Art De Vivre
fot. Art De Vivre

Fotel w stylu flamandzkim z solidną drewnianą ramą. Na siedzisku znajduje się miękka, wygodna, wyciągana poducha. Do kompletu puf w tym samym kolorze. Cena: ok. 2.250 zł – fotel, ok. 1.160 zł – puf, Romantic Home.

Romantic Home
fot. Romantic Home

Fotel Louis Cordero ma przyjemne w dotyku futerko, na którym można rozsiąść się z przyjemnością. Cena: ok. 2.765 zł, Kare Design/CzerwonaMaszyna.pl.

Kare Design/CzerwonaMaszyna.pl
fot. Kare Design/CzerwonaMaszyna.pl

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • Justyna Łotowska, admin, 2011-06-11 14:28:16

  @kala, takie tkaniny można kupić np. w sklepie Impresje albo w sklepie Decodore Są z Warszawy, ale może warto podpytać o możliwość dostarczenia tkaniny do Krakowa?
 • kala, 2011-06-06 18:56:35

  czy ktos wie gdzie mozna takie tkaniny kupic? Mam 3 wielkie fotele uszate,ludwikowskie do niemoge znaleść tkanin z charakterem ,czy ktos takie gdzies widział do kupienia?najchetniej w necie albo w Krakowie.
 • matwiolmar, 2011-04-19 13:00:33

  w końcu znalazłam styl który ma "duszę", jeszcze brak mi tutaj malutkiego detalu - świecy ręcznie rzeźbionej.

POLECAMY W SERWISACH