• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
20 sty 2011 13:51

Postaw na biel!

Biały to kolor spokoju, równowagi i porządku. Warto o tym pamiętać urządzając salon. Pokój dzienny w bieli jest świeży, lekki i supermodny!

Dzięki miękkiemu i szerokiemu siedzisku narożnika Play można bez problemów zająć komfortową pozycję. Boczna półeczka sprawdza się świetnie w roli podręcznego miejsca na książkę i minisiedziska. Gala Collezione.

Gala Collezione
fot. Gala Collezione

Odpoczynek na sofie takiej jak ta to prawdziwa przyjemność. Sofa Lari z szezlongiem ma wysokie regulowane oparcie, a miękkie poduchy zachęcają do leniuchowania. Na zdjęciu wykończenie w białej skórze Rio. Cena: od ok. 10.790 zł. BoConcept.

BoConcept
fot. BoConcept

Meble do pokoju dziennego z kolekcji Lendi to połączenie jasnego dębu i połyskliwej bieli. 16 elementów systemu pozwala na wybór własnej kompozycji. Cena: komoda: ok. 239 zł, szafka wisząca: ok. 129 zł, szafka stojąca ok. 189 zł. Black Red White.

Black Red White
fot. Black Red White

Kanapa Rebel od Almi Decor – prosta, lekka i bezpretensjonalna. Tapicerowana w tkaninie buffel. Wymiary: 210x90x76 cm. Cena: ok. 3.390 zł. Almi Decor.

Narożnik Manam ma wyróżniającą się formę „przedłużonej jedynki”. Charakterystyczną cechą są efektowne pikowania wydłużonego siedziska oraz boków. Noblee.
fot. Noblee

Charakterystyczna dwuosobowa sofa Pumpkin to dzieło Pierre'a Paulina. Miękka organiczna forma nawiązująca do kształtu dyni, wręcz zaprasza do zajęcia wygodnej pozycji. Ligne Roset.

Ligne Roset
fot. Ligne Roset

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH