Otwierane pufy z miękkim siedziskiem z kolekcji Diuna pełnią jednocześnie funkcję pojemnych schowków. Fot. Mebin

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Otwierane pufy z miękkim siedziskiem z kolekcji Diuna pełnią jednocześnie funkcję pojemnych schowków. Fot. Mebin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 paź 2017 11:36

Pufy i stolik - atrakcyjny zestaw do salonu

Salon to najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie w naszym domu, urządzamy go więc ze szczególną dbałością. Starannie wybieramy regały, komody, witryny, szafki, komplety wypoczynkowe i dodatki dekoracyjne.

Ważne miejsce zajmują w nim jednak często bryły o niewielkich wymiarach - stolik i pufy. Meble te nie zabierają wiele przestrzeni, nie ujmują więc wrażenia przestronności i lekkości wnętrza. Korzystamy z nich podczas codziennych drobnych przyjemności – rozmów z rodziną lub przyjaciółmi przy kawie, bądź też przerwy w obowiązkach na lekturę prasy. W bogatej ofercie rynkowej znajduje się wiele atrakcyjnych, interesujących modeli puf i stolików kawowych. Meble są częściami kolekcji, więc najkorzystniej zaprezentują się w towarzystwie brył z tego samego zestawu, ale możemy też dopasować je stylistycznie do innego wyposażenia.

Stolik i pufy nadają każdemu wnętrzu lekkości i przytulności. Ze względu na niewielkie rozmiary i wagę z łatwością zmienimy ich położenie i w razie potrzeby dostawimy do sofy lub przesuniemy pod ścianę, by zyskać wolną przestrzeń. Są niezastąpionymi towarzyszami przerw na kawę i kameralnych spotkań w gronie najbliższych. Wysmakowane, o niebanalnym designie stanowią ozdobę każdego salonu.

Źródło: Mebin

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH