Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Wall System .jpg

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 14 lut 2009 14:41

Regały na książki, które cię oczarują: zobacz niezwykłą galerię

Podobno czytelnictwo dramatycznie spada? Terefere! Nic takiego nie zauważyliśmy. Wręcz przeciwnie. Druk atakuje nas ze wszystkich stron, więc czytamy wszystko. I wszędzie.

Niestandardowy format książek i albumów nie jest problemem, gdy do dyspozycji ma się regał Lecco – mebel wielozadaniowy, elastyczny, złożony z modułów, które można dowolnie aranżować. Polakierowany na biało, wys. – 229 cm, szer. – 399 cm, gł. – 41 cm, ok. 16.350 zł, BoConcept.

BoConcept
fot. BoConcept

Coś do czytania znajdzie się w najbardziej nieoczekiwanym miejscu... Siedzisko Cubolibre Fluo – Amore marki Creativando, z różowego materiału, pokrytego fluorescencyjną powłoką, z nadrukowanymi napisami. Wymiary: 40x40x40 cm, ok. 480 zł, Cube.

Cube
fot. Cube

James sprawnie podtrzymuje książki, w wolnych chwilach podczytując niektóre z nich. Podpórka marki Black + Blum (proj. Dan Black i Martin Blum) wykonana jest z gumy i stali nierdzewnej. Ok. 100 zł, Fabryka Form.

Fabryka Form
fot. Fabryka Form

Niby można czytać w każdych warunkach, ale bez przesady. Komfort jest nie do przecenienia, możliwość odłożenia książki czy odstawienia kubka na podręczny stoliczek – również. Sofa Godiva marki Felicerossi ze stolikiem z dębowego forniru, ok. 11.350 zł (sofa), ok. 2.780 zł (stolik), CasaNova.

CasaNova
fot. CasaNova

Czytanie w łóżku to wspaniała rzecz, zwłaszcza w tak miękkiej pościeli, jak „Happy time” z kolekcji Bielbaw. Satyna bawełniana z nadrukowanymi literami, w komplecie: dwa jaśki, dwie poszewki na duże poduszki oraz poszwa na kołdrę – ok. 160 zł (160x200 cm), ok. 200 zł (220x200 cm), Greno.

Greno
fot. Greno

WASZE KOMENTARZE (5) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA