Jasnoróżowa sofa narożna to dość odważna propozycja do klasycyzującego salonu. Fot. Istikbal.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Jasnoróżowa sofa narożna to dość odważna propozycja do klasycyzującego salonu. Fot. Istikbal.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
03 lip 2014 13:14

Różowa kanapa. 15 propozycji w kobiecym stylu

Różowy kolor często bywa utożsamiany z tandetą i złym gustem. Udowadniamy, że skojarzenia te nie muszą być prawdziwe. Zobaczcie najciekawsze modele sof w różnych odcieniach różu.

Różowy, chyba jak żaden inny kolor przypisywany jest kobietom. I to już tym najmniejszym, dziewczynkom-noworodkom. Osoby lubiące kolor różowy są wrażliwe, czułe i delikatne. Barwa ta kojarzy się z dziecięcą niewinnością i subtelnością, ale też nieporadnością, dlatego tak często wykorzystywana jest w odzieży i akcesoriach przeznaczonych dla maluchów. Jednak niewielka ilość różu we wnętrzu czyni je bardziej wyrazistym oraz radosnym. Zajrzyjcie do naszej galerii różowych kanap: nowoczesnych i tych w bardziej tradycyjnym wydaniu. Może znajdziecie w niej model, który rozweseli wasz salon?

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Ewcia, 2015-10-28 08:12:41

    Mój salon urządzony jest w bardzo podobnym stylu. Jego głównym elementem jest oczywiście sofa, na której uwielbiam spędzać długie, jesienne wieczory z książką w ręce. Wybrałam model kanapy w kolorze pudrowego różu z salonu meblowego. Póki mieszkam sama to rozwiązanie sprawdza się idealnie. Widać, że mieszkanie urządzane jest przez kobietę dla kobiety. Po ślubie z moim narzeczonym z pewnością będę musiała pożegnać się z moim ulubionym kolorem, przynajmniej w kwestii wystroju naszego mieszkania.

POLECAMY W SERWISACH