Sofa Modo. Fot. Wajnert Meble

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Sofa Modo. Fot. Wajnert Meble
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
18 wrz 2017 10:18

Salon w kolorach dżungli: modne meble tapicerowane

Kolory greenery i kale nawiązujące do bujnej flory lasów tropikalnych i monstery - rośliny, która bryluje w designerskich wnętrzach, są modne nie tylko na wybiegach mody, ale również sprawdzają się we wnętrzach.

Zieleń to barwa, która symbolizuje nadzieję, harmonię, wolność i szczęście. Decydując się na mebel w tym kolorze wprowadzisz do swojego wnętrza pozytywną moc i energię.

Meble w odcieniu Kale przywodzą na myśl elegancką, królewską zieleń Ciemna, butelkowa zieleń jest bardzo dostojna i obity w nią wypoczynek będzie godnie pełnić reprezentacyjny punkt domu.
Warto dodać, że ten kolor doskonale współgra z liściastymi roślinami, i dodatkami w kontrastującym odcieniu, jak na przykład żółte poduszki.

Kolejny kolor, który w tym roku jest niezwykle pożądany w salonowych aranżacjach to greenery. Ta barwa kojarzy się z pierwszymi dniami wiosny, kiedy pojawiają się pierwsze liście w barwie soczystej, intensywnej zieleni. We wnętrzu greenery będzie poprawiał humor, dodawał energii i działał kojąco na samopoczucie domowników.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH