Szare, nowoczesne sofy i ściana, na której wisi telewizor wprowadzają do  przestronnego wnętrza wrażenie równowagi. Projekt: Karolina i Artur Urban. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Szare, nowoczesne sofy i ściana, na której wisi telewizor wprowadzają do przestronnego wnętrza wrażenie równowagi. Projekt: Karolina i Artur Urban. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
21 sie 2014 13:32

Salon w szarościach. Zobaczcie pomysły na modne wnętrze

Elegancki, zimny i wyszukany, a do tego dość często stosowany. Szary kolor – bo o nim mowa - wykorzystany w pokoju dziennym może nadać mu szykowny wygląd. Zobaczcie pomysły na salon w tym neutralnym kolorze.

Monochromatyczny, spokojny i stonowany szary uznawany jest za jedną z najbardziej praktycznych i ponadczasowych barw. Symbolizuje solidność, wysokie kompetencje i profesjonalizm, ale też konserwatyzm. Idealnie komponuje się z każdym kolorem, a szczególnie dobrze wygląda w zestawieniu z intensywnymi odcieniami. Jest formą bariery ochronnej, która odgradza nas od świata i otoczenia. Kolor ten odpręża, wycisza i uspokaja, ale nieodpowiednio zastosowany - w nadmiarze - może powodować izolację od otoczenia, smutek i znużenie. Warto więc stosować szarość z pewnym dystansem.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2014-08-29 15:25:35

    są i brylanty ;)

POLECAMY W SERWISACH