Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja mebli do jadalni i salonu New York marki Paged to ciekawe połączenia korpusów w wybarwieniu dąb wędzony z frontami w kolorze jasny brązowy. Fot. Paged.

Kolekcja mebli do jadalni i salonu New York marki Paged to ciekawe połączenia korpusów w wybarwieniu dąb wędzony z frontami w kolorze jasny brązowy. Fot. Paged.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 28 paź 2014 11:45 (aktualizacja: 30 paź 2014 08:16)

Salon z jadalnią. 15 propozycji z polskich sklepów

Nowoczesny salon nie może być po prostu ładny. Poza oczywistymi cechami estetycznymi, musi też być wielofunkcyjny. Połączony z jadalnią stanowi niezwykle modne rozwiązanie.

Urządzając salon warto więc zastanowić się czy nie połączyć go z jadalnią. To nie tylko praktyczne, ale tez niezwykle modne rozwiązanie. Dodatkowo decydując się na taką opcję aranżacyjną nie musimy indywidualnie projektować mebli, a co za tym idzie wydawać krocie na jego urządzenie.

Bowiem producencie mebli, wychodząc naprzeciw zmieniającej się koncepcji życia codziennego, coraz częściej projektują meble wielofunkcyjne, które doskonale sprawdzają się w zintegrowanych pomieszczeń typu salon - jadalnia. Poza wspomnianą stroną praktyczną meble te są solidne, eleganckie, a przede wszystkim niezwykle modne.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów doskonale wpisują się w światowe trendy aranżowania otwartej strefy dziennej. Z kolei zastosowane techniki wykończenia powierzchni pozwalają cieszyć się ich niepowtarzalnym designer, często podkreślając naturalny rysunek słojów. Interesującą formę mebli wydobywają także przeszklenia, które zazwyczaj są podświetlane. Przysłowiową kropkę nad i stanowią bezuchwytowe drzwi i szuflady z systemem cichego otwierania, które dopełniają nowoczesne wzornictwo mebli.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA