Meble do salonu Maganda. Fot. Mebin

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Meble do salonu Maganda. Fot. Mebin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
25 marz 2017 08:38

Salon z jadalnią - tak można go umeblować

Salon będący jednocześnie jadalnią i strefą relaksu stanowi niezwykle atrakcyjną propozycję dla wszystkich ceniących interesujące rozwiązania aranżacyjne.

Dzięki oknom tarasowym o dużej powierzchni pomieszczenie jest odpowiednio doświetlone. Jasna barwa ścian nastraja pozytywnie, a przedostające się do wnętrza promienie słoneczne optycznie je powiększają.

Jednak najważniejszym elementem wystroju pozostają zawsze meble i dekoracyjne dodatki. To one decydują nie tylko o ostatecznym wyglądzie salonu, ale również o jego funkcjonalności. Odpowiednio dużą przestrzeń możemy podzielić na część jadalnianą i przeznaczoną do wypoczynku. Znajdzie się tu zatem stół i krzesła, barek z ulubionymi winami, a także witryny z elegancką zastawą.

W strefie relaksu umieścimy zapewne wygodne pufy i sofę, tworzącą z nimi nierozerwalną parę praktyczną ławę, panel TV oraz półki i szafki w wersji wiszącej bądź stojącej na książki, czasopisma czy płyty.

Salon czy jadalnia? A może jedno i drugie? Duża powierzchnia pomieszczenia sprawi, że będziemy mogli wybrać, a elegancka i bogata kolekcja mebli ułatwi realizację naszych planów.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH