Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Meble wypoczynkowe z kolekcji Oland dostępne w ofercie firmy Wajnert Meble. Inspirowane skandynawskim wzornictwem. Możliwość wyboru nóg drewnianych w dwóch kształtach i w 10 kolorach pozwala na uzyskanie mebla o różnym charakterze – sofy lub narożnika z funkcją spania i bez. Fot. Wajnert Meble

Meble wypoczynkowe z kolekcji Oland dostępne w ofercie firmy Wajnert Meble. Inspirowane skandynawskim wzornictwem. Możliwość wyboru nóg drewnianych w dwóch kształtach i w 10 kolorach pozwala na uzyskanie mebla o różnym charakterze – sofy 
lub narożnika z funkcją spania i bez. Fot. Wajnert Meble
  • Autor: Ewa Kozioł
  • 23 gru 2016 12:50

Sofa w salonie - 15 ciekawych propozycji w kolorze

Biel zamieniamy na czerwień, a szarość na zieleń. I właśnie w takim kolorze wybieramy sofę do salonu. Zobaczcie jak pięknie prezentują się kolorowe kanapy.

Kanapa to jeden z najważniejszych mebli w naszym domu. Na pewno więc musi być wygodna, ale powinna także pięknie się prezentować. Z połączeniem obu tych funkcji nie będzie większych problemów. W ofercie polskich sklepów znajdziemy bowiem modele w mocnych, żywych kolorach. I jest ich całkiem sporo.

Do wyboru mamy sofy w spokojnych pastelach, ale i bardziej intensywnych barwach - czerwone, niebieskie, fioletowa, a także żółte czy różowe. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. I nie bójmy się kolorów. Odpowiednio dobrana kolorowa sofa sprawi, że pokój dzienny zyska nowe życie, przestanie być bezbarwny i nudny jak z katalogu. Lepiej również odda charakter i osobowość właścicieli. 

Pamiętajmy jednak, że kolorowe meble to bardzo mocny akcent we wnętrzu. Nie wprowadzajmy, więc do jednego pomieszczenia kilku intensywnych barw. Jeśli decydujemy się na ognistą czerwień czy paryski błękit, zadbajmy, aby nie miały konkurencji - najlepiej sprawdzą się w stonowanym neutralnym otoczeniu, na tle bieli czy szarości. Dobierzmy starannie nie tylko kolor ścian czy mebli, ale także dodatki.

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA