Sofa Rock ma eleganckie, pikowane oparcie. Fot. Bizzarto

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Sofa Rock ma eleganckie, pikowane oparcie. Fot. Bizzarto
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
27 lip 2017 07:24

Sofa w salonie - 15 modnych modeli

Wygodna sofa to mebel, który będą uwielbiać wszyscy domownicy. Zobaczcie modele, zapewniające nie tylko komfortowy odpoczynek, ale także, które pięknie się prezentują.

Wybierając meble do salonu warto skupić się nie tylko na ich ładnym wyglądzie, ale również funkcjonalności. Idealnie dobrana sofa wpisze się w styl aranżacji wnętrza, ale też pozwoli nam wygodnie wypocząć lub nawet się wyspać.

Praktycznym i najczęściej wybieranym przez konsumentów meblem, jest sofa z funkcją spania. Warto ją mieć nawet wtedy, jeśli mamy w domu wydzieloną sypialnię i nie musimy codziennie rozkładać sofy, by na niej spać. Posiadanie rozkładanego mebla może bowiem przydać się w najmniej oczekiwanym momencie, jak wizyta gości, którzy zostaną na noc czy nawet tak prozaiczna sytuacja, jak chęć obejrzenia filmu na leżąco.

Bardzo praktyczne są również narożniki. Meble te oferują znacznie więcej miejsca do siedzenia, niż tradycyjne sofy. Ponadto otomana, czyli najbardziej wysunięta część narożnika, pozwala położyć się wygodnie bez konieczności rozkładania całego mebla.

Szukasz innych pomysłów na sofę w salonie? Znajdziesz je TUTAJ.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH