Obszerna sofa X-Small marki Lomidesign. Nowoczesne, proste kształty mebla zostały podkreślone czarnymi obszyciami krawędzi. Fot. Lomidesign.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Obszerna sofa X-Small marki Lomidesign. Nowoczesne, proste kształty mebla zostały podkreślone czarnymi obszyciami krawędzi. Fot. Lomidesign.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
13 sty 2015 12:29

Sofa w salonie: 15 modnych propozycji

Chyba trudno wyobrazić sobie wystrój salonu bez sofy. To ona w dużej mierze determinuje aranżację wnętrza. Zobaczcie modele, które cieszą się ogromnym powodzeniem na świecie.

Kanapy z reguły stawiane w centralnym miejscu salonu. Przyciągają uwagę swoją formą i kolorystyką. Muszą więc być nie tylko praktyczne i wygodne, ale też ładne.

Atrakcyjny wygląd jest szczególnie ważny we współczesnych, często minimalistycznych wnętrzach. Podczas gdy liczbę ozdób i zbędnych detali ograniczamy do minimum, sofa zaczyna pełnić rolę także dekoracji pokoju. Dlatego na zakup konkretnego modelu warto zdecydować już na wczesnym etapie planowania przestrzeni w mieszkaniu. Dzięki temu kanapa czy sofa będzie idealnie wkomponowana nie tylko w styl wnętrza, ale też w jego układ funkcjonalny.

Zobaczcie 15 modeli sof, które cieszą się popularnością u naszych zagranicznych sąsiadów. Może właśnie jedna z nich będzie „najmocniejszym ogniwem” w waszym salonie?

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH