Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Palermo to kolekcja, która zwraca uwagę detalami - oryginalnymi, nietypowymi przeszyciami materiału, a także delikatnymi z wyglądu nóżkami, które są jej ozdobą. Fot. Bizzarto.

Palermo to kolekcja, która zwraca uwagę detalami - oryginalnymi, nietypowymi przeszyciami materiału, a także delikatnymi z wyglądu nóżkami, które są jej ozdobą. Fot. Bizzarto.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 16 gru 2014 11:08 (aktualizacja: 24 gru 2014 15:57)

Sofa w salonie. 15 propozycji w modnych kolorach

Sofa w salonie to podstawa każdej aranżacji. Jak sprawić by wyglądała wystrzałowo? Wystarczy postawić na modny kolor.

Miękka, wygodna, a przy tym bardzo towarzyska. Sofa to najważniejszy meble w salonie. I choć pełni ona głównie funkcje wypoczynkowe, to musi się także dobrze prezentować. Kupując zestaw wypoczynkowy pamiętajmy więc, by nie tylko wybrać model wygodny i dopasowany wymiarami do przestrzeni naszego salonu, ale też taki, który będzie podkreślał styl aranżowanego przez nas wnętrza.

Do wyboru mamy zasadniczo dwie opcje – albo wybrać kanapę, która będzie wtapiała się w naszą przestrzeń, albo – wręcz przeciwnie – model, który stanie się mocnym akcentem w całej aranżacji. W tej ostatniej roli doskonale sprawdzi się kolor. Sofa, fotel czy narożnik – w intensywnym wybarwieniu tapicerki na pewno stanie się głównym elementem dekoracyjnym salonu.

Jak zatem dobrać kolor sofy do salonu? Zobaczcie propozycje producentów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA