Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Pokój dzienny skomponowano z bieli oraz różnych odcieni niebieskiego. Turkusowe meble wypoczynkowe doskonale się prezentują na tle wyłożonej ażurowymi panelami ściany. Projekt Arkadiusz Grzędzicki. Fot. Adam Ościłowski, panadam.pl

Pokój dzienny skomponowano z bieli oraz różnych odcieni niebieskiego. Turkusowe meble wypoczynkowe doskonale się prezentują na tle wyłożonej ażurowymi panelami ściany. Projekt Arkadiusz Grzędzicki. Fot. Adam Ościłowski, panadam.pl
  • Autor: Urszula Tatur
  • 12 wrz 2014 15:29 (aktualizacja: 17 wrz 2014 08:35)

Sofa w salonie. Kolorowe propozycje z polskich domów

W małym czy dużym salonie – sofa musi być. Jeżeli znudziły Wam się już model w tradycyjnych brązach czy beżach – postawcie na kolor.

Miękka, wygodna, a przy tym bardzo towarzyska. Kanapa to najważniejszy meble w salonie. I choć pełni ona głównie funkcje wypoczynkowe, to musi się także dobrze prezentować. Kupując zestaw wypoczynkowy pamiętajmy więc, by nie tylko wybrać model wygodny i dopasowany wymiarami do przestrzeni naszego salonu, ale też taki, który będzie podkreślał styl aranżowanego przez nas wnętrza.

Do wyboru mamy zasadniczo dwie opcje – albo wybrać kanapę, która będzie wtapiała się w naszą przestrzeń, albo – wręcz przeciwnie – model, który stanie się mocnym akcentem w całej aranżacji. W tej ostatniej roli doskonale sprawdzi się kolor. Sofa, fotel czy narożnik – w intensywnym wybarwieniu tapicerki na pewno stanie się głównym elementem dekoracyjnym salonu.

Jak zatem dobrać kolor sofy do salonu? Obejrzyjcie naszą galerię. Prezentujemy w niej 12 salonów, w których pierwsze skrzypce gra wypoczynek w mocnym, intensywnym wybarwieniu. Zobaczycie tu z czym łączyć czerwień, a z czym róż. Dowiecie się jak najlepiej wyeksponować turkus oraz do jakich wnętrz pasują kolorowe kwiaty. Wszystkie wybrane przez nas aranżacje pochodzą z polskich domów i mieszkań. Są one dziełem zaprzyjaźnionych z naszą redakcją architektów i projektantów, którzy zawsze chętnie dzielą się z Wami efektem swojej pracy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA