Utrzymane w minimalistycznej stylistyce wnętrze nie jest ani odrobinę chłodne. To zasługa tapicerowanych w ciepłym odcieniu beżu mebli wypoczynkowych. Ich obszerne siedziska same w sobie tworzą przytulny klimat. Projekt: Kamila Paszkiewicz. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Utrzymane w minimalistycznej stylistyce wnętrze nie jest ani odrobinę chłodne. To zasługa tapicerowanych w ciepłym odcieniu beżu mebli wypoczynkowych. Ich obszerne siedziska same w sobie tworzą przytulny klimat. Projekt: Kamila Paszkiewicz. Fot. Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
19 sie 2015 08:21

Sofa w salonie. Wybierz jasne beże

Sofa w salonie to najważniejszy mebel w salonie. Zobaczcie jak prezentują się we wnętrzach modele w jasnych beżach.

Ciepłe, jasne beże to ulubione kolory Polaków. Często goszczą w naszych wnętrzach. To barwy idealne do dekoracji ścian, podłóg czy okien. Pozwalają bowiem stworzyć eleganckie, reprezentacyjne, a jednocześnie przytulne i rodzinne wnętrze.

Te niewątpliwe zalety beży warto wziąć pod uwagę także przy aranżacji salonu. W końcu pokój dzienny to nie tylko najbardziej reprezentacyjna przestrzeń w naszym mieszkaniu, ale też swoisty kącik wypoczynkowy – miejsce, w którym wraz z rodziną możemy odpocząć po długim, męczącym dniu. A żaden inny kolor nie sprzyja relaksowi tak, jak beż.

Aby jednak nie popaść w aranżacyjną stagnację i rutynę, a co za tym idzie nie stworzyć kolejnego totalnie beżowego salonu, warto w tym kolorze wybrać jeden, znaczący element dekoracji wnętrza. My proponujemy, aby był to zestaw wypoczynkowy.

Sofa, fotel czy narożnik - w beżowym kolorze na pewno będzie się świetnie się prezentować zarówno w małym, jak i dużym pokoju dziennym. Jeżeli jednak nie jesteście do tego przekonani, obejrzycie naszą galerię. Przygotowaliśmy dla Was aż 15 zdjęć realizacji salonów, w których beżowy wypoczynek gra pierwsze skrzypce.

WASZE KOMENTARZE (4)

DODAJ KOMENTARZ
 • aniadomek, 2015-10-09 13:43:23

  Abstrahując od kolorystyki, warto zaznaczyć, że nowoczesny komplet wypoczynkowy może być wyposażony w system audio, mechaniczną bądź elektryczną funkcję relax, podnoszone i regulowane zagłówki, schowki w bokach narożnika, przesuwane oparcia, barek, oświetlenie, czy nawet chłodzone uchwyty na kubek.
 • Jarek, 2015-09-01 13:03:43

  Piękna aranżacja wnętrza podkreślająca minimalistyczną stylistykę. To wnętrze nie jest ani odrobinę chłodne a nawet przyjemnie ciepłe. Tapicerowane meble wypoczynkowe w ciepłym odcieniu beżu z obszernymi siedziskami tworzą przytulny klimat. dodatkowo świetnym rozwiązaniem są grzejniki kanałowe, których jedyną widoczną częścią jest stylowa kratka.
 • MartaOwnacka, 2015-08-18 11:14:56

  Jestem nieco inna niż większość polaków - uwielbiam ciemne kolory przełamywane bardzo jasnymi :)) na szczęście znalazłam firmę zajmująca się aranżacją wnętrz, która spełniła moje niestandardowe zachcianki :) Polecam zatem Project-Art, jestem Panią naprawdę wdzięczna, za piękne wnętrza.
 • Iluminacja, 2015-08-10 13:00:50

  Myślę, że tutaj akurat do tego właśnie stylu świetnie pasowałyby płyty z betonu architektonicznego. To stosunkowo nowy trend w estetyce wnętrz i na mnie osobiście zrobił piorunujące wrażenie.

POLECAMY W SERWISACH