Move to esencja elegancji i funkcjonalności. Bardzo ergonomicznym rozwiązaniem jest siedzisko, w którym przesuwając oparcie można zwiększyć głębokość mebla. Fot. Gala Collezione.

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Move to esencja elegancji i funkcjonalności. Bardzo ergonomicznym rozwiązaniem jest siedzisko, w którym przesuwając oparcie można zwiększyć głębokość mebla. Fot. Gala Collezione.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
08 lip 2015 10:59

Sofa z funkcją spania. 15 modnych modeli

Sofa to podstawowy element wyposażenia każdego salonu, a modele z funkcją spania wciąż ciszą się niesłabnącą popularnością. Dlaczego? Bo łączą one to co lubimy najbardziej - estetykę z funkcjonalnością.

Kanapa, narożnik czy nawet zestaw modułowy wyposażony w funkcję spania to ciągle ulubiony mebel Polaków. I nic w tym dziwnego, skoro jego podstawową zaletą jest tak przez nas lubiana funkcjonalność. Tego typu mebel nie tylko bowiem doskonale zdobi salon, ale też okazuje się kołem ratunkowym, gdy mamy gości.

Zawsze też może służyć jako dodatkowe łóżko domownikom. Tym bardziej, że nowoczesne modele mebli wypoczynkowych z funkcją spania są nie tylko praktyczne, ale i bardzo wygodne. Wykonane z wysokiej jakości materiałów nie niszczą się podczas użytkowania, a ich wypełnienie gwarantuje komfort na najwyższym poziomie. Poza tym prezentują się naprawdę rewelacyjnie.

W funkcję spania wyposażone są zazwyczaj sofy dwu- lub trzyosobowe, które po rozłożeniu oferują całkiem sporą powierzchnię do wypoczynku. Podobnie jest z narożnikami, które dodatkowo coraz częściej pełnią też rolę wygodnych szezlongów. Z kolei kolekcje mebli modułowych pozwalają skomponować swój własny zestaw wypoczynkowy tak, by dopasować go zarówno do wielkości pomieszczenia, jaki potrzeb domowników.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH