Sofa

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Sofa "The Rits" to nietypowa, bardzo lekka forma mebli wypoczynkowych. Wysokie,lekkie nogi w połączeniu z cienkim siedziskiem i oparciem tworzą wyjątkowy mebel.Proj. Bertjan Pot. Fot. Gelderland.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
11 cze 2014 10:50

Sofy w pastelowych kolorach. 12 modnych propozycji

Lekkie błękity, pudrowe róże, delikatne zielenie  doskonale sprawdzają się we wnętrzach nie tylko jako kolor ścian. Przedstawimy propozycje mebli wypoczynkowych do salonu w modnych, pastelowych kolorach.

Pastelowe meble  wprowadzają do wnętrza świeżość i lekkość . Świetnie będą komponować się z jasnymi barwami ścian oraz kolorowymi dodatkami. Towarzystwo bieli sprawi, że wyeksponujemy we wnętrzu  delikatne turkusy, jasne  zielenie i inne subtelne odcienie . Pastele dobrze prezentują się również w towarzystwie szarości i czerni.

Pastelowe meble wypoczynkowe są idealnym rozwiązaniem, jeśli mamy niewielki metraż salonu a chcemy wprowadzić do niego kolor. Lekkie barwy  nie będą przytłaczać salonu, dodadzą wnętrzu delikatności. Sofy w jasnych odcieniach dobrze sprawdzą się w każdej stylistyce, zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i klasycznych.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH