• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
02 marz 2012 10:22

Spacer w chmurach

Już wkrótce wiosna! Na pierwszy wiosenny spacer wybierzmy się ... pobujać w obłokach. Przyda się trochę bieli, anielskie skrzydła, wszystko, co lekkie, miękkie i puchate.

Winylowa fototapeta Winged Angel – melancholijny anioł skłania do rozmyślań o przemijaniu wszystkich wiosen świata, cena: ok. 634,44 zł (150x250 cm), Pixers.

' title=
fot. Pixers

Niepowtarzalna komoda i szafa Trip Cartoon od Seletti – lekkie niczym morska pianka. Cena: ok. 5.610 zł – komoda, Seletti/Czerwonamaszyna.pl.

' title=
fot. Seletti/Czerwonamaszyna.pl

Sofa Le Nuvole wygląda prawie jak obłok, który zstąpił na ziemię, choć w rzeczywistości to wytrzymały poliuretan pokryty zdejmowalną tkaniną. Na zamówienie, Giovennetti Collezioni.

' title=
fot. Giovennetti Collezioni

Niezwykła pierzasta lampa stołowa Daedalus to jeden z najbardziej znanych projektów słynnego projektanta, Torda Boontje. Cena: ok. 870 zł, Artecnica/Zoomzoom.pl.

' title=
fot. Artecnica/Zoomzoom.pl

Lampa stołowa Patch - kokieteria i niewinność w jednym, idealna do pokoju młodej elegantki. Cena: ok. 299 zł, Kare design/9design.pl.

' title=
fot. Kare design/9design.pl

Serię lamp Cloud zaprojektował słynny Frank Gehry. Klosz wydaje się lekki jak papier, ale jest wytrzymały na ogień i zniszczenie oraz łatwy w czyszczeniu. Na zdjęciu Mama Cloud. Na zamówienie, Belux/A Tak Design.

' title=
fot. Belux/A Tak Design
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH