Minimalistyczną formę stołu urozmaicają oryginalne, drewniane nogi, krzyżujące się ze sobą tworząc ciekawą konstrukcję. Fot. Walter Knoll.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Minimalistyczną formę stołu urozmaicają oryginalne, drewniane nogi, krzyżujące się ze sobą tworząc ciekawą konstrukcję. Fot. Walter Knoll.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
26 lut 2015 09:33

Stół w salonie - 15 modnych propozycji

Stół w salonie nie jest konieczny, jednak bardzo przydatny. Zobaczcie jakie modele sprawdzą się w tym reprezentacyjnym wnętrzu.

Sofa, fotel i ewentualnie stolik kawowy – to podstawowe elementy wyposażenia salonu. Jeśli mamy do dyspozycji duże pomieszczenie warto pokusić się o zakup mniejszego lub większego stołu, który z pewnością przyda się podczas wizyty gości. Uzupełniony o eleganckie krzesła będzie wyznaczał miejsce, gdzie organizowane są uroczyste obiady czy przyjęcia wyłącznie dla gości.

Diametralnie inaczej wygląda rola stołu w mieszkaniu, gdzie nie mamy osobnego miejsca na jadalnię. Wówczas stół staje się niezbędnym elementem wyposażenia, z którego codziennie korzysta cała rodzina.

Jednak mebel ten wykorzystywany jest nie tylko do wspólnego spożywania posiłków. Sprawdzi się także w sytuacji, gdy musimy popracować w domu, a nie mamy do dyspozycji prywatnego gabinetu. Przyda się równie, gdy dzieci odrabiają lekcje - możemy je mieć cały czas na widoku. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH