Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Minimalistyczną formę stołu urozmaicają oryginalne, drewniane nogi, krzyżujące się ze sobą tworząc ciekawą konstrukcję. Fot. Walter Knoll.

Minimalistyczną formę stołu urozmaicają oryginalne, drewniane nogi, krzyżujące się ze sobą tworząc ciekawą konstrukcję. Fot. Walter Knoll.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 26 lut 2015 09:33

Stół w salonie - 15 modnych propozycji

Stół w salonie nie jest konieczny, jednak bardzo przydatny. Zobaczcie jakie modele sprawdzą się w tym reprezentacyjnym wnętrzu.

Sofa, fotel i ewentualnie stolik kawowy – to podstawowe elementy wyposażenia salonu. Jeśli mamy do dyspozycji duże pomieszczenie warto pokusić się o zakup mniejszego lub większego stołu, który z pewnością przyda się podczas wizyty gości. Uzupełniony o eleganckie krzesła będzie wyznaczał miejsce, gdzie organizowane są uroczyste obiady czy przyjęcia wyłącznie dla gości.

Diametralnie inaczej wygląda rola stołu w mieszkaniu, gdzie nie mamy osobnego miejsca na jadalnię. Wówczas stół staje się niezbędnym elementem wyposażenia, z którego codziennie korzysta cała rodzina.

Jednak mebel ten wykorzystywany jest nie tylko do wspólnego spożywania posiłków. Sprawdzi się także w sytuacji, gdy musimy popracować w domu, a nie mamy do dyspozycji prywatnego gabinetu. Przyda się równie, gdy dzieci odrabiają lekcje - możemy je mieć cały czas na widoku. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA