• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
13 lis 2009 09:03

Stół wkłada mini

Stoły do małych wnętrz powinny łączyć „zwyczajność” formy z niezwyczajnością zastosowań. Najlepiej, żeby tylko delikatnie zaznaczały swoją obecność w przestrzeni. Dlatego wybraliśmy modele w kolorach neutralnych i o prostej formie – to reguła, która w tym przypadku nie ma wyjątków…

Duet stolików „Flute” (proj. Roberto Barbieri) dzieli tylko kolor. Oba proste, lakierowane na wysoki połysk i nowoczesne. Można skojarzyć z nich efektowną parę , ale rozdzielone też doskonale radzą sobie we wnętrzu. Średnica - 50 cm, wys. - 60 cm. 4.275 zł/szt., MOOD.

MOOD
fot. MOOD

Stolik kawowy Oyster II (proj. Marco Zanuso jr.). Jego "ostra" forma „potnie” i roziskrzy przestrzeń, Driade.

Driade stolik
fot. Driade

Stolik ze schowkiem z kolekcji Occa. Pod rozsuwanym blatem można ukryć cały rozgardiasz (czasopisma, piloty a-v i inne "niezbędniki"). Cena: ok. 2.743 zł, BoConcept.

BoConcept stolik
fot. BoConcept

Mobilne meble to wygodne rozwiązanie. Stół na kółkach będzie się przemieszczał i dzielnie zmieniał role, zgodnie z naszym życzeniem. Cena: ok. 1.505 zł, BoConcept.

BoConcept stolik
fot. BoConcept

Jeden stół w małym mieszkaniu to dobry pomysł wówczas, gdy wybierzemy mebel uniwersalny. Jak ten z rozkładanym, szklanym blatem. Jego lekka forma udźwignie wiele zadań: przyjęcie gości, rodzinny obiad, odrabianie lekcji, pracę z laptopem…Wymiary: 130 (230)x89x75 cm. Cena: od ok. 3.300 zł, Calligaris.

Calligaris stół
fot. Calligaris

Magic (proj. Edi&Paolo Ciani) to model, który wyczaruje dodatkowe powierzchnie, kiedy trzeba przyjąć gości. I jeszcze jedna zaleta - chromowane nogi, które można ustawiać na regulowanej 7-stopniowej wysokości. Wymiary: 115 (150)x75x74 (42) cm. Cena: od ok. 3.800 zł, Calligaris.

Calligaris stół
fot. Calligaris

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH