Dwa okrągłe stoliki o drewnianych blatach podkreślają elegancki charakter aranżacji salonu. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Dwa okrągłe stoliki o drewnianych blatach podkreślają elegancki charakter aranżacji salonu. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
18 sty 2015 20:36

Stolik kawowy do salonu. 15 najciekawszych pomysłów

Stolik kawowy to podstawowy element wyposażenia każdego salonu. I choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, jego wygląd może znacząco wpłynąć na wystrój całej strefy dziennej.

Stolik kawowy, choć niepozorny, może mieć zasadniczy wpływ na wygląd aranżacji naszego salonu. Niczym przysłowiowa kropka nad i, nadaje mu wyrazu i charakteru. Odpowiednio dobrany podkreśli styl naszego wnętrz lub stanie się mocnym kontrapunktem.

Takiej aranżacyjnej zabawie sprzyja także bogata oferta dostępnych na rynku rozwiązań. Od całkiem prostych, geometrycznych form, które często dodatkowo można w dowolny sposób konfigurować, poprzez klasyczne na zdobionych nóżkach, aż po całkiem designerskie, których oryginalny kształt wymyka się wszelkim kwalifikacjom.

Możemy również wybierać w szerokiej gamie materiałów i kolorów. Drewna, szkło, aluminium czy różnego rodzaju tworzywa sztuczne doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej stylowych aranżacjach. Do tego śmiało możemy przebierać w pełnej palecie barw - lśniąca biel, loftowa szarość czy po prostu kolor drewna. Tak iż ulubioną filiżankę naszej kawy śmiało możemy postawić  na wymarzony blat.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH