Biała szafka RTV ocieplona drewnem z kolekcji Modern z oferty marki Paged. Fot. Paged.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Biała szafka RTV ocieplona drewnem z kolekcji Modern z oferty marki Paged. Fot. Paged.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
27 maj 2016 08:06

Szafka RTV. 12 modeli w białym kolorze

Jaką szafkę RTV wybrać? Zobaczcie propozycje w modnej bieli.

Obecnie telewizor służy nie tylko do oglądania telewizji czy filmów na dvd czy blu-ray, ale razem z pozostałym sprzętem RTV stanowi zintegrowane centrum domowej rozrywki. Gry na konsolach, telewizja on-line czy po prostu przeglądnie internetu to czynności, którym coraz częściej służy nasz telewizor. Dlatego miejsce na sprzęt RTV jest obok wygodnych kanap podstawowym wyposażeniem każdej strefy dziennej.

Nasza kultura mieszkania zmienia się wraz z naszym stylem życia, a nasz dom jest wyrazem naszej indywidualności. Dlatego meble, które wybieramy powinny ułatwiać nam codzienne zmagania się z rzeczywistością. Doskonale wiedzą o tym producenci mebli, którzy wychodząc naprzeciw tak zmiennym wymaganiom klientów, proponują meble modułowe w różnorodnej kolorystyce.

Jaka jest idealna szafka RTV? Taka, która w pełni wpisze się w wystrój naszego salonu, pomieści wszystkie sprzęty audiowizualne, które posiadamy, a przy tym pozwoli ukryć zbędne kable. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom producenci mebli dedykowanych do pokojów dziennych oferują szafki RTV, których wzornictwo doskonale wpisuje się w trendy wzornicze, a funkcjonalność wychodzi naprzeciw wszelakim nowościom technologicznym. Wśród nich odnajdziemy tak modne modele w kolorze białym.

Biel to kolor lekki, świeży, a przede wszystkim bezpieczny. Wybierając go do salonu mamy pewność, iż nasza aranżacja nie będzie przytłaczać, a kreowana przez nasz przestrzeń nabierze bardzo eleganckiego wyrazu. Dodatkowo biel optycznie powiększy nasze pomieszczenia, co jest bardzo ważne, gdy mamy mały salon. Efekt ten podwoi gładka powierzchnia frontów mebli lakierowanych na wysoki połysk - bez zbędnych w tym przypadku uchwytów zagwarantują rezultat podobny jak czyste tafle luster.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH