Szafka RTV z kolekcji Neo marki Hulsta łączy modny dekor drewna z bielą. Fot. Hulsta.

Zobacz galerię [20 zdjęć]

Szafka RTV z kolekcji Neo marki Hulsta łączy modny dekor drewna z bielą. Fot. Hulsta.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
11 lis 2014 22:59

Szafka RTV. 20 nowości z polskich sklepów

Gdzie ustawić telewizor w salonie? Z pomocą przyjdą praktyczne szafki RTV. Zobaczcie 20 modnych modeli prosto z naszych sklepów.

Współcześnie telewizor służy nie tylko do oglądania telewizji czy filmów na dvd czy blu-ray, ale razem z pozostałym sprzętem RTV stanowi zintegrowane centrum domowej rozrywki. Gry na konsolach, telewizja on-line czy po prostu przeglądnie internetu to czynności, którym coraz częściej służy nasz telewizor. Dlatego miejsce na sprzęt RTV jest obok wygodnych kanap podstawowym wyposażeniem każdej strefy dziennej.

Jaka jest idealna szafka RTV? Taka, która w pełni wpisze się w wystrój naszego salonu, pomieści wszystkie sprzęty audiowizualne, które posiadamy, a przy tym pozwoli ukryć zbędne kable. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom producenci mebli dedykowanych do pokojów dziennych oferują szafki RTV, których wzornictwo doskonale wpisuje się w trendy wzornicze, a funkcjonalność wychodzi naprzeciw wszelakim nowościom technologicznym.

Stąd wśród obecnych na rynku produktów odnajdziemy modele szafek idealne do nowoczesnych salonów – w ciepłym kolorze drewna, białe a nawet tak modne szare, jak i te dedykowane do przestrzeni klasycznych, u których pierwotnych wzorców nawet nie było wyobrażenia o telewizji, grach video czy internecie. Większość z nich wyposażone jest w praktyczne półki, które pozwolą wyeksponować nasze wymarzone kino domowe czy konsolę do gier oraz pojemne szuflady na wszelkiego rodzaju płyty czy akcesoria. Niektóre wychodzą o krok naprzód i same w sobie stanowią sprzęt audiowizualny nowoczesnej generacji.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH