Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Modułowy narożnik Quad. Fot. New Look.

Modułowy narożnik Quad. Fot. New Look.
  • Autor: Justyna Łotowska
  • 12 marz 2014 15:19 (aktualizacja: 15 marz 2014 17:46)

Szara kanapa w pokoju: 20 najładniejszych aranżacji wnętrz

Szare meble wypoczynkowe to z pewnością jeden z murowanych hitów tej wiosny. Sprawdzą się w każdym wnętrzu - małym i dużym, nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym, a nawet klasycznym.

O tym, że szare jest modne, nikogo nie trzeba przekonywać. Zalet sof i foteli w gamie szarości jest bardzo wiele: po pierwsze wybierać możemy w ogromnej palety kolorów, od popielatych szarości aż po ciemnygrafit.

Po drugie, szary to kolor, który pasuje właściwie do każdej stylistyki. Proste geometryczne szare kanapy dobrze się odnajdą w minimalistycznym wnętrzu, duże nowoczesne sofy będą świetnym nabytkiem w mieszkaniu inspirowanym loftem. Z kolei jeśli postawimy na bardziej ozdobne modele, z pikowaniami, guzikami, możemy być pewni, że wpasują się w aranżację w stylu glamour.

Po trzecie, szarości pięknie łączą się właściwie z każdym kolorem: wydobędą świeżość bieli, intensywność błękitów czy czerwieni, podkreślą elegancję czerni. A jeśli dodamy do tego jeszcze duży wybór szarych wypoczynków, jaki czeka na nas w sklepach, możemy być pewni, że kanapa czy fotel w szarościach to znakomity wybór.

 

WASZE KOMENTARZE (5) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA