• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Archiconnect.pl
23 marz 2016 08:15

Targi Meble Polska. Nowości meblowe: zobacz fotorelację

Co jest modne? Jakie meble sprzedają się najlepiej? Jak warto urządzić mieszkanie? Aby znaleźć odpowiedź na te pytania, najlepiej odwiedzić targi Meble Polska. Zobaczcie, co się działo w czasie tegorocznej edycji!

Co zostało pokazane?

Po targowych stoiskach można było zauważyć, że producenci stawiają na mocne, zdecydowane kolory, chociaż nadal najmodniejsze są szarości i beże. Klienci jak i projektanci są bardziej odważni, stawiają na zdecydowanie wzory, coraz bardziej odważne meble. Doszukują się nietypowych wzorów, podchodzą do wyposażania wnętrz bardzo indywidualnie.

Po za tym na stoiskach w tym roku, zaprezentowano nie trendy, natomiast w dużej mierze, to co najlepiej się sprzedaje.

Goście z 50 krajów

Ekspozycję zwiedziło ponad 20 tysięcy osób. Wśród targowych gości byli przedstawiciele niemal wszystkich najważniejszych grup zakupowych z Niemiec oraz szeroka reprezentacja przedstawicieli sieci salonów meblowych i dystrybutorów hurtowych z prawie 50 krajów. Poza Polakami i Niemcami najliczniej reprezentowani byli kupcy meblowi z Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Czech Francji, Litwy, Rosji i Belgii. W tym roku pojawiły się także hurtowi odbiorcy mebli ze Stanów Zjednoczonych czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Meble z 12 krajów

W tym roku na targowych gości czekała wyjątkowo bogata oferta firm z 12 krajów: Polski, Białorusi, Chin, Czech, Holandii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Rosji, Słowacji, Ukrainy i Włoch. Blisko 260 wystawców zaprezentowało swoje meblowe nowości na powierzchni ponad 40.000 mkw. Do udziału w targach zgłosili się niemal wszyscy wiodący polscy producenci mebli, w tym m.in.: Grupa IMS, Szynaka, Forte, Meble Wójcik, FM Bravo, VOX, Paged, KMK Klose, LUDWIK STYL, HOME CONCEPT, RAMETA, FAMEG, Gala Collezione, VERO, HILDING, M&K FOAM czy Klaster ELBLĄG. Największy wzrost liczby wystawców zanotowano w tym roku w segmencie mebli tapicerowanych. Bardzo bogata była także oferta producentów materacy.

TARGI MEBLE POLSKA - ZOBACZ FOTOGALERIĘ

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH